Flexibilné biele lepidlo MK 900 25 kg C2 TE S1, EC 1R plus

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Minerálna, flexibilná biela lepiaca malta. Zmes s prísadou trassu na výrobu bieleho, veľmi pružného lepidla pre tenkovrstvové lepenie (hr.lôžka 3-8mm) obkladov a dlažieb z mramoru, prírodného kameňa a materiálov, náchylných na zafarbenie. Pre vonkajšie aj vnútorné použitie na nové stavby, renovácie aj opravy. Vhodné lepidlo na namáhané plochy podlahového kúrenia, balkóny, terasy, fasády atď.

.
Dostupnosť Skladem
20,05 € / balenie    
Kategória Lepidlá a škárovacie hmoty
 

Lepidlo je zaradené do triedy C2 TE S1, EC 1R plus (veľmi nízky obsah emisií) - vysoká prídržnosť k podkladu, zlepšené cementové lepidlo s výrazným obmedzením sklzu pri lepení a predĺženou dobou otvorenia, vysokoflexibilné a odolné voči namáhaniu.

Výhody lepidla s prísadou trasu: obmedzujú vznik výkvetov, zabezpečujú vysokú stabilitu a priľnavosť na lepených plochách, malta nevytvára trhliny, nedochádza k ušpineniu pokladanej plochy a pri pokládke nevznikajú dutiny. 

Z praktického hľadiska je dôležitá emisná trieda EMICODE EC1 PLUS - ktorá stanovuje mimoriadne nízku a tým veľmi prísnu hornú hranicu - emisie, ktoré môžu materiály pre aplikáciu vylučovať.

Hmotnosť balenia: 25 kg
Použitie: interiér, exteriér
Mrazuvzdornosť: ano
Obsahuje: C2 TE S1, EC 1R plus
Spotreba na m²: 1,3 - 3,4 kg podle veľkosti zubu hrebeňa
Hmotnosť 25 kg
doplnok lepidlo
doplnok2 lepidlo
materiál quick mix
produkt lepidlo
využitie exteriér, interiér