O nás

 

Prírodný kameň stál na samom začiatkom ľudskej civilizácie a stojí okolo nás kdekoľvek nenápadne a skromne. Prírodný kameň tu bol vždy, a aj napriek všetkým prevratným novinkám zostane i v budúcnosti uprednostňovaný pred umelým materiálom. Prednosťami prírodného kameňa sú hlavne odolnosť, dlhovekosť, prirodzenosť a taktiež ekologická čistota.

Naša spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. sa zaoberá predajom prírodného kameňa už dlhé roky. Začali sme ťažbou andezitu ešte v roku 2003. Za dvadsať rokov na trhu sme získali množstvo skúseností, vďaka ktorým starostlivo vyberáme a pripravujeme tie najlepšie produkty pre našich zákazníkov. Vyberať môžete z najpopulárnejších prírodných materiálov ako sú mramor, vápenec alebo najväčší fešák medzi kameňmi travertín. V našej ponuke nechýbajú ani ďalšie ekologické materiály: andezit, žula, čadič, pieskovec, kvarcit, gneis alebo bridlica.

Od založenia spoločnosti sme značne rozšírili náš sortiment prírodného kameňa a pridružených produktov. Aktuálne v našej ponuke nájdete veľké množstvo druhov a výrobkov prírodného kameňa z celého sveta. Portfólio produktov sa delí do niekoľkých kategórií: Kamenný obklad, Interiérová dlažba a obklad, Veľkoformátová dlažba a obklad, Kamenná mozaika, Štiepaný nepravidelný kameň, Lepenie a impregnácia, Vonkajšia dlažba, Bazénové lemy, schody, kamenné parapety rezané na mieru, Gabióny, Okrasné kamene a Kamenný koberec.

A odkiaľ obklady a dlažby z prírodného kameňa dovážame? Najčastejšie sa jedná o tieto krajiny: Chorvátsko, Macedónsko, Grécko, Bulharsko, Maďarsko, Brazília, Turecko, Nemecko, Vietnam, India a Čína.

Vaša prítomnosť na našom e-shope znamená, že najskôr dokážete oceniť prírodný kameň, jeho krásu i výhody. Prečítajte si Prečo nakupovať práve u nás.

Veríme, že u nás nájdete materiály, ktoré vám pomôžu skrášliť vaše príbytky a okolie. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, alebo navštíviť a pokiaľ potrebujete vidieť ukážky našej práce, nahliadnite aj do galérie. V našom showroome sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči a vybrať si kameň, ktorý najlepšie dokreslí nielen celkový vzhľad exteriéru, ale zaistí aj pohodu počas krásnych letných dní strávených pri bazéne alebo grile. Prírodné materiály dokonale podčiarknu krásu rastlín a stromov, pričom dokonale zapadnú vo voľnom priestore vášho obydlia.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej predajni.