O nás

 

Prírodný kameň stál na samom začiatku ľudskej civilizácie a stojí okolo nás kdekoľvek nenápadne a skromne. Prírodný kameň tu vždy bol, a aj napriek všetkým prevratným novinkám zostane i v budúcnosti uprednostňovaný pred umelým materiálom. Prednosťami prírodného kameňa sú hlavne odolnosť, dlhovekosť, prirodzenosť a taktiež aj ekologická čistota.

Naša spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. sa zaoberá predajom prírodného kameňa už dlhé roky. Začali sme ťažbou andezitu ešte v roku 2003 a za ten čas sme získali množstvo cenných skúseností. Taktiež sme nadobudli vedomosti, vďaka ktorým môžeme starostlivo vyberať a pripravovať len tie najlepšie produkty na trhu.

Od založenia spoločnosti sme značne rozšírili aj náš sortiment prírodného kameňa a pridružených produktov. Aktuálne v našej ponuke nájdete takmer 500 druhov a výrobkov prírodného kameňa z celého sveta.

A odkiaľ prírodné kamene pre kamenné obklady a ďalšie produkty na Slovensko prinášame? Najčastejšie sa jedná o tieto krajiny: Chorvátsko, Grécko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Brazília, Turecko, Egypt, Tunis, Nemecko, Vietnam, India a Čína.

Vaša prítomnosť na našom e-shope znamená, že pravdepodobne viete oceniť prírodný kameň, jeho krásu i výhody. Veríme, že u nás nájdete materiály, ktoré vám pomôžu skrášliť vaše príbytky a okolie. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať či navštíviť a pokiaľ potrebujete vidieť ukážky našej práce, tak nahliadnite aj do galérie.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie