O nás

 

Prírodný kameň stál na samom začiatku ľudskej civilizácie a stojí okolo nás kdekoľvek nenápadne a skromne. Prírodný kameň tu vždy bol, a aj napriek všetkým prevratným novinkám zostane i v budúcnosti uprednostňovaný pred umelým materiálom. Prednosťami prírodného kameňa sú hlavne odolnosť, dlhovekosť, prirodzenosť a taktiež aj ekologická čistota.

Naša spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. sa zaoberá predajom prírodného kameňa už dlhé roky. Začali sme ťažbou andezitu ešte v roku 2003 a za ten čas sme získali množstvo cenných skúseností. Taktiež sme nadobudli vedomosti, vďaka ktorým môžeme starostlivo vyberať a pripravovať len tie najlepšie produkty na trhu.

Od založenia spoločnosti sme značne rozšírili aj náš sortiment prírodného kameňa a pridružených produktov. Aktuálne v našej ponuke nájdete takmer 500 druhov a výrobkov prírodného kameňa z celého sveta.

A odkiaľ prírodné kamene pre kamenné obklady a ďalšie produkty na Slovensko prinášame? Najčastejšie sa jedná o tieto krajiny: Chorvátsko, Grécko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Brazília, Turecko, Egypt, Tunis, Nemecko, Vietnam, India a Čína.

Vaša prítomnosť na našom e-shope znamená, že pravdepodobne viete oceniť prírodný kameň, jeho krásu i výhody. Veríme, že u nás nájdete materiály, ktoré vám pomôžu skrášliť vaše príbytky a okolie. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať či navštíviť a pokiaľ potrebujete vidieť ukážky našej práce, tak nahliadnite aj do galérie.