Mramor Forest Green 61 cm x 30,5 cm x 1,2 cm

78,03 € –10 %
A DSC 4448
78,03 € –10 % 69,90 € / m2
Skladom

Rezaný obklad z prírodného kameňa Mramor Zelený Forest Green v hrúbke 1,2cm, pílená na formát 61x30,5 cm. Farba zelená, vhodná do interiéru ako obklad na stenu, do kuchyne, modernej kúpeľne alebo do exteriéru na obklad, fasády, komína, stĺpov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenné obklady sa stávajú módnym trendom ako dekoračný prvok rodinných domov, bytov aj komerčných priestorov. Pekný kamenný obklad s miernym kovovým leskom. Povrch je takmer rovný, mierne vráščitý, farba zeleno-sivá. Obkladový kameň za výbornú cenu. Hmotnosť: 28 kg/m2.

 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Mramor
Farba: tmavo zelená
Rozmer: 61 x 30,5 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Povrchová úprava: leštená
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 31 kg
Obsah balenia / Hmotnosť: 1,116 m² / 30 kg 
Tolerancia rezu: +/- 2 mm
Použitie: exteriér, interiér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa, Obklad na krb z prírodného kameňa, Obklady - objavte čistú krásu prírodného kameňa, Obklady na stenu vytvorené prírodou, Fasádne obklady na dom, plot z prírodného kameňa , Obklady stien z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a žuly, Interierový kameň z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a žuly, Fasádny obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a gneisu, Dlažby a obklady z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, bridlice, andezitu, čadiča a žuly, Plot z kameňa, Obklady a dlažby z prírodných materiálov, Obklad na dom z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a gneisu, Obkladový kameň z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Exteriérový obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a gneisu, Prírodný kameň obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Vonkajší obklad na sokel z prírodného kameňa, Prírordný kameň na stenu z travertínu, mramoru, bridlice, gneisu, andezitu..., Obkladový kameň exteriér - kamenný obklad do exteriéru, Vonkajší obklad z prírodného kameňa, Mramorový obklad v rôznych farbách a rozmeroch, Ploty z prírodného kameňa, Tehlový obklad z prírodných materiálov, Dlažba do kuchyne - je krásne byť obklopený krásnou dlažbou z prírodného kameňa, Interiérová dlažba z prírodných materiálov v rôznych farbách a veľkostiach, Obklad do kúpeľne z prírodných materiálov v rôznych farbách a veľkostiach, Dlažba Interiér, Dlažba do chodby z prírodného kameňa v rôznych farbách a veľkostiach, Kamenný obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Obklad do kuchyne v rôznych rozmeroch, Travertín obklad v rôznych farbách a veľkostiach, Gneis, Obklad na stenu do chodby z prírodných materiálov
Hmotnosť: 28 kg
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
produkt: obklad
puvod: formátovaný, veľkoformátový, pásky
využitie: exteriér, na plot, interiér, na fasádu, do obývačky
Obsah balení: 1,1163 m²