Travertín Mocca rezaný obrubník 30 cm x 15 cm x 3 cm

6,60 € / bm
Skladom

Tento obrubník z travertínu Mocca so sekanými hranami je dostatočne výrazný, aby pritiahol pozornosť, a svojou "mocca" kávovou farbou dostatočne jemný, aby zapadol do akéhokoľvek dizajnu exteriéru najmä v spojení s travertínovými dlažbami Mocca.

Rozmer obrubníka je 30x15x3 cm, čo umožňuje jeho mnohostranné použitie. Tieto obrubníky sú skutočne všestranné, čo je jedna z ich hlavných vlastností, ktoré ich robia obľúbenými medzi majiteľmi domov a profesionálnymi dizajnérmi exteriéru.

Nielenže sú tieto travertínové obrubníky esteticky príťažlivé, taktiež sú extrémne funkčné. Sú dostatočne pevné na prejazd osobnými automobilmi, sú mrazuvzdorné a sú prirodzene stálofarebné. Toto sú ďalšie dôvody, prečo sú tieto obrubníky tak obľúbené medzi majiteľmi domov a profesionálnymi dizajnérmi exteriéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná prírodná dlažba si zachováva svoju hodnotu, nadčasovosť (prírodné farby budú moderné i o 10 rokov), farebnosť (farby nevyblednú vplyvom počasia a slnečného žiarenia). Z pohľadu životnosti je travertín najlepšou voľbou. Obrubník možno využiť pri pokládke terasy, parkovacích plôch, chodníkov, okolo bazéna, do altánkov a inde. Obrubníky sú pevné a mrazuvzdorná. Pokládku možno realizovať do suchého, štrkového lôžka, resp. klasicky lepením na podkladový betón - bezšpárovo.

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín - obrubník 
Farba: hnedá s kresbou
Rozmer: 30,5 x 15,2 x 3 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matná - pórovitá, neplnená
Hrana dlažby : sekaná
Hmotnosť m²: 75 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 18,95 m² / 1420 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použitie: exteriér
Škárovanie: nie
Mrazuvzdornosť: ano

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 75 kg
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
materiál: travertín
produkt: dlažba
puvod: formátovaný
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
zamkova: zamkova