Mramor Saturn 60 cm x 40 cm x 3 cm - omieľaný

43,90 € / m2
Skladom

Mramorová dlažba je elegantný prírodný kameň, ktorý vnesie do vášho domova atmosféru nadčasovej krásy a luxusu. Veľkoformátová dlažba Mramor Saturn v odtieni smotanovej, resp. jemne béžovej až žltej farby pôsobí elegantne a vytvára dojem prirodzeného svetla. Jeho prirodzený kamenný vzhľad dodá unikátny nádych každému priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkoformátová dlažba Mramor Saturn má skutočne univerzálne použitie. Hoci je prioritne určená do exteriéru, pohodlne nájde uplatnenie aj v interiéri. Vo vonkajšom prostredí vynikne najmä na terase, okolo bazéna či na chodníku. Mramor je vysoko odolný, mrazuvzdorný a protišmykový, vďaka čomu sa hodí aj pre miesta s vysokou frekvenciou pohybu. 

Béžový mramor je elegantný a jednoducho sa kombinuje s rôznymi štýlmi a farbami. Hladký, jemne brúsený povrch mramorovej dlažby v omieľanom prevedení je príjemný na dotyk a zabezpečuje tiež jednoduché čistenie a udržiavanie dlažby v perfektnom stave. Mramor je zároveň odolný voči poškodeniu vlhkosťou a chemikáliami, čo zaisťuje dlhú životnosť dlažby. 

Mramorovú dlažbu Mramor Saturn v omieľanom prevedení dodávame v rozmeroch 60 cm x 40 cm a hrúbkou 3 cm. Tento formát a zaoblené hrany umožňujú kladenie dlažby aj na sucho. Väčšia hrúbka navyše zabezpečuje odolnosť a dlhú životnosť dlažby aj v náročnejších podmienkach.

Náš tip: Odtieň Mramor Saturn patrí u našich zákazníkov k tým najobľúbenejším. V rovnakom farebnom vyhotovení si môžete vybrať aj dlažbu v kartáčovanom prevedení – Mramorová dlažba Mramor Saturn – 60 x 40 x 2 cm (kartáčovaná) a tiež Bazénový lem Mramor Saturn 80 x 25 x 3 cm (omieľaný).

Prečo si vybrať práve omieľanú mramorovú dlažbu Mramor Saturn?

Omieľaná mramorová dlažba Mramor Saturn ponúka dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy. Vďaka svojej štruktúre a kresbe pôsobí vždy originálne, a každá realizácia tak získa individuálny charakter. S touto dlažbou získate nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické riešenie pre váš dom či záhradu. 

Ak ste sa rozhodli pre mramorovú dlažbu Mramor Saturn, radi vám ju dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Miesto a čas doručenia prispôsobíme vašim potrebám. Ak chcete obklad najskôr vidieť, navštívte náš showroom vo Vrádišti, prípadne vám na vyžiadanie pošleme vzorku zdarma.

Detailné parametre 

Materiál: prírodný kameň
Druh: mramor
Typ: veľkoformátová dlažba
Použitie: interiér; exteriér – chodník, terasa, bazén
Mrazuvzdorná: áno
Farba: smotanová až jemne žltá
Povrchová úprava: omieľaná
Hrana dlažby: omieľaná
Škárovanie: podľa pokládky
Dĺžka: 60 cm
Výška: 40 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Hmotnosť m²: 51 kg
Obsah balenia: 0,24 m² / 13 kg
Množstvo na palete: 1 110 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 76 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: mramor
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24 m²