Gabionový plot PREMIUM

140 € / ks 155 € / ks 180 € / ks 210 € / ks 250 € / ks 285 € / ks 320 € / ks 355 € / ks 390 € / ks od 140 € / ks
na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku na objednávku Zvoľte variant
Rozmery
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Uvedené ceny sa týkajú jedného kompletného panela gabiónového plotu o dĺžke 2,5m (bez montáže a kamennej výplne), vrátane dvoch oceľových stabilizačných stĺpikov, oceľových dištančných líšt a všetkých spojovacích montážnych matíc a šróbov. V našej firme, hrúbka panelu gabionového plotu v rozmedzí od 20 cm do 40 cm nemá vplyv na konečnú cenu.

- Gabiónové ploty sú dodávané so stabilizačnými stĺpikmi z 2mm ocele.

- Dodanie 7 pracovných dní od úhrady zálohy

- Životnosť minimálne 50 rokov a viac.

Dĺžka panelov je 2,5 m

Pri 10 m variante je dĺžka panelov 5m

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody Gabionového plotu:

  • Variabilita, nespočetné množstvo variácii s možnosťami vytvárania rôznych typov netradičných stien, záhradných zákutí alebo oplotení.
  • Nenáročná a rýchla montáž, realizácia sa prevádza suchým procesom, je teda možná celoročne.
  • Recyklovateľnosť použitých materiálov (oceľ, kameň) a jeho prírodný dojem (ktorý, príjemne zapadá do terénu a nenarušuje ho), mu dodáva ekologický charakter, vďaka čomu sa môže použiť aj v CHKO a NP.
  • Moderný a príjemný vzhľad gabiónov. Najnovšie trendy medzi plotmi v súčasnosti určujú práve gabionové systémy.
  • V záhradnej architektúre patrí kameň už od pradávna k ozdobným prvkom. Výplň oplotenia je možná rôznym typom kameňa, čo do veľkosti, farby a tvaru.
  • Výborná protihluková zábrana, vhodná k domom pri hlavných cestách, čo prispieva k zvýšeniu  súkromia a komfortu bývania.
  • Ľahká demontáž, možnosť neskoršieho upravovania, prispôsobovanie tvaru, zmena výplne alebo samotného premiestnenia, výhodné ako aj dočasné riešenie oplotenia.
  • Údržba týchto systémov oplotenia nie je potrebná.

Panel gabiónového plotu sa skladá z dielcov, ktoré sú žiarovo-pozinkované. Dielce sú zvárané z horizontálnych U profilov, ktoré sú zvarmi spojené s vertikálnymi oceľovými prútmi o priemere 4mm, tieto prúty sú od seba vzdialené 50mm. U profily sú od seba vzdialené 200mm, čím je vytvorené oko s rozmerom 200x50mm. Tento systém spájania zaručuje omnoho väčšiu pevnosť, čo predlžuje životnosť panelu. K Súčasti panelu patria dva oceľové
stabilizačné stĺpiky, oceľové dištančné lišty a sada montážnych matíc a šróbov.