Gneis K3 remienok Mond hr. 2-6 cm

26,90 € / m2
Skladom

Obkladový kameň - tzv. mond - je pomerne masívny a ťažší kamenný obklad (hmotnosť 67 kg/m2). Je to obklad zo štiepaného prírodného kameňa Gneis. Pracnejšia montáž sa vám odmení krásnym, jedinečným a originálnym vzhľadom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obklad zo štiepaného kameňa Gneis patrí medzi prírodné kamene s veľkou tvrdosťou a preto je vhodný na vonkajšie obklady fasád, múrov, plotov, krbov, soklov alebo ako okrasný kameň do interiéru.

 

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: Rula / Gneis
Farba: hrdzavá
Rozmer D x V : pr. 15 - 50 cm
Hrúbka: 2 - 6 cm
Povrchová úprava: prírodný
Hmotnosť m²: 70 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 20 m² / 1400 kg
Použitie: exteriér, interiér
Škárovanie: áno
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa, Obklad na krb z prírodného kameňa, Obklady - objavte čistú krásu prírodného kameňa, Obklady na stenu vytvorené prírodou, Fasádne obklady na dom, plot z prírodného kameňa , Dlažby a obklady z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, bridlice, andezitu, čadiča a žuly, Plot z kameňa, Obkladový kameň z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Exteriérový obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu a gneisu, Prírodný kameň obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Vonkajší obklad na sokel z prírodného kameňa, Prírordný kameň na stenu z travertínu, mramoru, bridlice, gneisu, andezitu..., Obkladový kameň exteriér - kamenný obklad do exteriéru, Vonkajší obklad z prírodného kameňa, Mramorový obklad v rôznych farbách a rozmeroch, Štiepaný kameň z andezitu, vápenca, gneisu, pieskovca a bridlice, Lomový kameň z andezitu, vápenca, gneisu, pieskovca, kvarcita a bridlice, Ploty z prírodného kameňa, Tehlový obklad z prírodných materiálov, Kamenný obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Obklad z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, kvarcita, bridlice a gneisu, Travertín obklad v rôznych farbách a veľkostiach, Gneis, Obklad na stenu do chodby z prírodných materiálov, 3D obklady na stenu z prírodných materiálov
Hmotnosť: 70 kg
doplnok: lomový, lámaný
doplnok2: lomový, lámaný
materiál: gneis
produkt: obklad, 3d
puvod: štiepaný, pásky
využitie: exteriér, na plot