Mramor Dolphin 61 cm x 40,6 cm x 3 cm - omielaný

54,90 € / m2
Skladom

Stelesnením luxusu a exkluzivity je práve veľkoformátový prírodný kameň Mramor Dolphin  v rozmere 61 x 40,6 cm s hrúbkou 3 cm. Dokonalá modrosivá farba s bielymi mramorovými pruhmi ,omieľanými hranami a rovným, celistvým povrchom stelesňuje šmrnc a eleganciu dlaždíc.

Vďaka svojím preukázaným vlastnostiam ako je mrazuvzdornosť, trvácnosť a odolnosť je ako stvorený do exteriéru. Už dávno si podmanil balkóny a terasy svojím kvalitným a priestranný vzhľadom. Vo vonkajšom prostredí má všestranné využitie či už ako dlažba pri bazéne, chodníčky okolo domu, v záhrade, alebo príjazdová plocha pritiahne všetky pohľady. Mramor dolphin, ktorý má jedinečné vzory vytvorené prírodou, premení každú terasu na skutočný klenot.

Údržba je veľmi jednoduchá, často postačí pozametanie povrchu metlou, následne zotrieť čistou vodou, poprípade použiť čistiaci prostriedok priamo na prírodný kameň HMK P324 .  Kompletnú ochranu dosiahnete použitím impregnácie. Okrem toho, že uľahčuje čistenie, zabraňuje prenikaniu vody, nečistôt a mastnôt do povrchu kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Mramor
Farba: modro sivá
Rozmer: 61 cm x 40,6 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matná
Hrana dlažby : omielaná
Hmotnosť m²: 80 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 16,35 m2 / 1300 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použitie: exteriér
Škárovanie: podla pokládky
Mrazuvzdornosť: ano

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 80 kg
materiál: mramor
Použitia: Exterier
produkt: dlažba
puvod: formátovaný
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
dolplnok3: sivá
Obsah balení: 0,24766 m²