Travertín Mocca 61 cm x 40,6 cm x 3 cm - omielaný

55,90 € / m2
Skladom

Travertínová dlažba je vďaka svojmu elegantnému dizajnu a funkčným vlastnostiam obľúbeným riešením pre rôzne typy exteriérových priestorov. Výborne sa hodí k rôznym štýlom architektúry a dizajnu a jednoducho ju dokážete kombinovať s ďalšími prvkami v záhrade a blízkom okolí vášho domu. Dlažba z travertínu pôsobí nielen nadčasovo, ale zároveň je mimoriadne praktická v zmysle jej nosnosti a odolnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Mocca 61 x 40,6 x 3 cm je neplnená kamenná dlažba z travertínu s omieľanými hranami v príjemných béžových až hnedých odtieňoch, ktoré môžu byť doplnené o jemné žilkovanie. Tento typ dlažby je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusného dizajnu a praktického použitia. Omieľanie ako proces úpravy dlažby totiž zlepšuje nielen jej vizuálnu atraktivitu, ale aj jej funkčné vlastnosti.  

Využitie dlažby z travertínu je všestranné najmä vďaka jej vysokej tvrdosti. Pre dlažbu sa udáva tvrdosť 5 Mohs, čo je najtvrdší travertín na trhu. Už tento fakt naznačuje, že ide o veľmi odolný a trvanlivý materiál. Preto je travertínová dlažba vhodná najmä pre použitie v exteriéri, kde sa požaduje vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a náročným poveternostným podmienkam. Travertínová dlažba je navyše mrazuvzdorná.

Túto vonkajšiu dlažbu preto pohodlne využijete napríklad ako dlažbu okolo bazéna, ktorá je vďaka svojej povrchovej úprave bezpečná proti pošmyknutiu. Elegantne pôsobí aj na terase alebo ako chodník okolo domu. Ideálna je tiež pre vydláždenie príjazdovej cesty či parkovacieho miesta.

Náš tip: Ako alternatívu v odtieni mocca môžete použiť aj zámkovú dlažbu Travertín Mocca 30 x 15 x 3 cm so sekanými hranami

Ak vás omieľaná dlažba Travertín Mocca 61 cm x 40,6 cm x 3 cm zaujala a radi by ste ju videli na vlastné oči, môžete nás navštíviť v showroome vo Vrádišti, prípadne vám radi pošleme vzorku zdarma. Dovoz našich produktov zabezpečujeme v rámci celého Slovenska.

Poznámka: Rozdiel v dizajne dlažby na fotografiách spočíva v impregnácii. Lesklá dlažba je impregnovaná, matná je bez impregnácie.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: travertín
Typ: vonkajšia dlažba
Použitie: exteriérbazén, terasa, chodník, príjazdová cesta
Mrazuvzdorná: áno
Farba: hnedá s elegantnou kresbou
Povrchová úprava: matná, neplnená
Hrana dlažby: omieľaná
Škárovanie: podľa pokládky
Dĺžka: 61 cm
Výška: 40,6 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Hmotnosť m²: 75 kg
Obsah balenia: 0,247 m² / 18 kg
Množstvo na palete: 16,84 m² / 1 260 kg
Počet obkladov v balení:
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 70 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: travertín
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,24766 m²