Mramor Alexandria francúzsky vzor hr. 1,2 cm - sekané hrany

46,90 € / m2
Skladom

Kamenná dlažba Mramor Alexandria s otesanými hranami v príjemnej bielej farbe. Mramorovú kamennú dlažbu vo francúzskom vzore ponúkame v hrúbke 1,2 cm, ktorú možno využiť najmä v interiéri ale aj v exteriéri. Kamennú dlažbu ocení ten, kto chce používať podlahové kúrenie, pretože kameň má veľkú tepelnú kapacitu a ideálnu tepelnú priechodnosť, čím šetrí výdavky na vykurovanie. Veľmi elegantný a pekný.

S touto dlažbou sa aj v pohodlí svojho domova môžete cítiť ako v luxusnom hoteli. Široké využitie nájde ako obklad na stenu alebo ako obklad či dlažba do kuchyne, do obývačky, či ako obklad do modernej kúpeľne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba má otesané hrany, čo pôsobí rustikálne a veľmi elegantne. Ideálna pre interiérové dlažby alebo ako dekoratívny obklad na stenu. Údržba kamenných podláh nie je náročná, stačí dbať na pravidelné odstraňovanie prachu. Travertín vďaka teplým pastelovým odtieňom dodáva interiéru jemnosť a elegantnosť. Francúzsky vzor sa ukladá podľa schémy zo 4 rôznych formátov dlažby. Kompletný jeden "pattern" je zostavený z dvoch setov, pričom jeden set má výmeru 0,74m2.

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Mramor
Farba: Biela s elegantnou mramorovou kresbou
Rozmer: 20x20cm, 40x20cm, 40x40cm, 60x40cm
Hrúbka: 1,2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný
Hrana dlažby : sekaná
Hmotnosť m²: 31 kg
Obsah balení / Hmotnosť: 0,74 m² / 23 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 39,96 m² / 1240 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použitie: interiér, exteriér
Škárovanie: áno
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérová dlažba a obklad z prírodného kameňa, Dlažba k bazénu z travertínu, mramoru, pieskovca a vápenca, Kameň na dlažbu z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca a žuly, Dlažobný kameň z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, čadiča a žuly, Dlažba na chodník z prírodných materiálov, Terasa z prírodného kameňa, Kamenný obklad do kúpeľne z travertínu a mramoru, Podlaha na terasu z travertínu, mramoru, pieskovca, žuly a vápenca, Obklady a dlažby z prírodných materiálov, Kamenný obklad interiér z prírodných materiálov, Dlažba na balkón - protišmyková dlažba, Dlažba okolo bazéna z travertínu, mramoru, pieskovca a vápenca, Protišmyková dlažba z prírodného kameňa, Dlažba na schody z travertínu, mramoru, pieskovca a vápenca, Mačacie hlavy štiepané a rezané zo žuly, čadiča a pieskovca, Kamenné dlažby z travertínu, mramoru, pieskovca a vápenca, Čaro Veľkoformátových obkladov z prírodných materiálov, Dlažba do kuchyne - je krásne byť obklopený krásnou dlažbou z prírodného kameňa, Luxusná kúpeľňa z mramoru alebo travertínu, Interiérová dlažba z prírodných materiálov v rôznych farbách a veľkostiach, Obklad do kúpeľne z prírodných materiálov v rôznych farbách a veľkostiach, Dlažba Interiér, Dlažba do chodby z prírodného kameňa v rôznych farbách a veľkostiach, Dlažby na terasy z travertínu, mramoru, pieskovca, žuly a vápenca, Dlažby na terasu z prírodných materiálov, Dlažba exteriér z travertínu, mramoru, pieskovca, vápenca, andezitu, čadiča a žuly, Obklady do kúpeľne z mramoru alebo travertínu
Hmotnosť: 31 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: mramor
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,74 m²