Travertín Classic vonkajšia dlažba 30 cm x 15 cm x 3 cm

39,90 € / m2
Skladom

Travertínová dlažba Travertín Classic je veľmi elegantná a exkluzívna kamenná dlažba vhodná predovšetkým pre modernú architektúru. Vonkajšia dlažba v jemnom béžovom odtieni dokonale zapadne do každého prostredia a dotvára harmonický vzhľad vášho exteriéru.

Vonkajšia dlažba Travertín Classic 30 x 15 x 3 cm je k dispozícii v obľúbenej smotanovej až bledobéžovej farbe, konkrétne v odtieni ivory (slonovinová). Hrany dlažby sú otesané, čo pôsobí veľmi pekne a zvýrazňuje celkovú štruktúru kresby a povrchu. 

Vzhľadom na svoju odolnosť a trvanlivosť je tento typ travertínovej dlažby vhodný najmä k bazénom a na terasy, ale aj na dláždenie chodníkov či parkovacích miest, kde plní funkciu zámkovej dlažby s vysokou odolnosťou voči mechanickému zaťaženiu i poveternostným podmienkam. 

Detailné informácie

Podrobný popis

V Kameň Skalica ponúkame dlažbu Travertín Classic v rôznych formátoch, medziiným aj v praktickom formáte 30,5 x 15,2 cm a hrúbke 3 cm. Travertín Classic je však k dispozícii aj v iných vyhotoveniach, napr. vo formáte 60 cm x 40 cm x 3 cm. S dlažbou Travertín Classic jednoducho skombinujete aj rezaný travertínový obklad, bazénový lem, rezané schody, parapety a obrubníky či mozaiku v rovnakom prevedení.

Náš tip: Ak potrebujete travertínovú dlažbu v rovnakých rozmeroch, ale výraznejšom odtieni, pozrite si dlažbu Travertín Mocca 30 cm x 15 cm x 3 cm – sekané hrany.

Travertínová dlažba Travertín Classic sa neškáruje, pokládka môže byť vykonávaná do suchého štrkového lôžka alebo klasicky lepená na podkladový betón. Systém pokládky a smer ukladania si môžete zvoliť podľa svojich požiadaviek. 

Prečo si vybrať práve vonkajšiu dlažbu Travertín Classic?

Travertínová dlažba Travertín Classic 30 x 15 x 3 cm so sekanými hranami ponúka jemnú eleganciu a nadčasový vzhľad. V exteriéri s ňou vytvoríte štýlové a trvanlivé povrchy, ktoré odolávajú času a poveternostným podmienkam. Realizácie z travertínu navyše evokujú pocity pokoja a prepojenia s prírodou, čím vytvárajú ideálnu atmosféru pre každodenný oddych vo vašej záhrade. 

Dlažbu Travertín Classic vám radi dovezieme po celom Slovensku, pričom miesto a čas dovozu prispôsobíme vašim potrebám. Samozrejmosťou je tiež vyzdvihnutie tovaru osobne v našej kamennej predajni vo Vrádišti. Na požiadanie vám pošleme aj vzorku zdarma.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: travertín
Typ: vonkajšia dlažba
Použitie: exteriérterasa, bazén, chodník, zámková dlažba
Mrazuvzdorná: áno
Farba: smotanová až bledo hnedá
Povrchová úprava: matná – pórovitá, neplnená
Hrana dlažby: sekaná
Škárovanie: podľa pokládky
Dĺžka: 30,5 cm
Výška: 15,2 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Hmotnosť m²: 75 kg
Množstvo na palete: 13,91 m² / 1040 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 75 kg
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
materiál: travertín
produkt: dlažba
Původ: formátovaný
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
zamkova: zamkova