Travertín Mocca dlažba 30 cm x 15 cm x 3 cm - sekané hrany

44,90 € / m2
Skladom

Použitie travertínovej dlažby znamená spojenie prírodného a nadčasového dizajnu, ktorý vykúzli príjemný estetický dojem v každom prostredí. Zámková dlažba Travertín Mocca 30 x 15 x 3 cm so sekanými hranami je preto obľúbenou voľbou nielen pre okolie rodinných domov, ale aj pre administratívne budovy, hotely či wellness centrá.

Zámková dlažba z travertínu je vhodná predovšetkým do exteriéru, kde sa postará o jedinečný vzhľad prostredia. Či už teda hľadáte dlažbu na terasu, k bazénu, na chodník,  parkovaciu plochu alebo príjazdovú cestu, s dlažbou Travertín Mocca rozhodne nespravíte krok vedľa.

Náš tip: Dlažbu v odtieni Travertín Mocca máme k dispozícii aj v omieľanom vyhotovení v rozmere 60 x 40 x 3 cm.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Široké možnosti využitia tejto travertínovej dlažby umožňuje najmä jej hrúbka. Zámková dlažba 3 cm totiž zabezpečuje vysokú odolnosť, nosnosť a životnosť. Dizajnové prevedenie dlažby v podobe sekaných hrán je veľmi prirodzený a nadčasový.

O príjemný dojem z každej realizácie sa postará teplý, béžovo-hnedý odtieň travertínu, ktorý zároveň pôsobí veľmi príťažlivo aj v kombinácii so širokou škálou ďalších farebných odtieňov. Toto univerzálne farebné prevedenie jednoducho zladíte s ďalšími prvkami exteriéru. Farby dlažby Travertín Mocca navyše nevyblednú ani počas náročných poveternostných podmienok, napríklad v dôsledku priameho slnečného žiarenia či častých zrážok.

Ak pre vás práve travertínová dlažba Travertín Mocca 30 x 15 x 3 cm so sekanými hranami predstavuje ideálne riešenie, radi vám zabezpečíme jej dovoz v rámci celého Slovenska. V prípade, že chcete dlažbu najskôr vidieť, radi vám pošleme vzorku zdarma alebo nás môžete navštíviť v našom showroome vo Vrádišti.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: travertín
Typ: vonkajšia dlažba
Použitie: exteriérbazén, terasa, chodník, príjazdová cesta
Mrazuvzdorná: áno
Farba: hnedá s kresbou
Povrchová úprava: matná – pórovitá, neplnená
Hrana dlažby: sekaná
Škárovanie: nie
Dĺžka: 30,5 cm
Výška: 15,2 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Hmotnosť m²: 75 kg
Obsah balenia:
Množstvo na palete: 18,95 m² / 1420 kg
Počet obkladov v balení:
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 75 kg
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
materiál: travertín
produkt: dlažba
puvod: formátovaný
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
zamkova: zamkova