Žula šedá 4x rezaná kocka 10 x 10 x 6 cm

92,90 € / m2
Skladom

Dlažobné kocky 10 x 10 cm v sivej farbe majú bočné strany presne rezané. Hrúbka je 6 cm, pričom vrchná a spodná strana sú štiepané. Neopracovaný povrch zabezpečuje výbornú ochranu proti pošmyknutiu, presne narezané bočné strany zase zabezpečia jednoduchú a rýchlu pokládku.

Žulová dlažba je považovaná za elegantnú, odolnú a nadčasovú zároveň. Žula sa vyznačuje vysokou odolnosťou a vďaka vysokému obsahu kremeňa je považovaná za jeden z najtvrdších prírodných kameňov. Ohromí vás dlhou životnosťou a zároveň elegantným vzhľadom. Vo vonkajšom prostredí sa navyše nemusíte obávať poveternostných vplyvov: žula je veľmi mrazuvzdorná.

Krásna zrnitá štruktúra v rôznych odtieňoch sivej robí žulové dlažobné kocky ideálnym riešením pre pešie chodníky. Rovnako vhodné sú aj pre príjazdové cesty, garážové vjazdy, parkoviská. Pri verejných developerských projektoch je sivá žula ideálna pre miesta s vysokou návštevnosťou, ako sú cesty, parky, pešie zóny a námestia.

Vďaka širokej škále farieb a vzorov je žulová dlažba absolútnym dizajnovým objektom, ktorý skrášli každý exteriér.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trvácnosť kamenných kociek je overená stáročiami. Dlažobné kamene sú skvelým doplnkom akéhokoľvek miesta, ktorému poskytnú príjemnú atmosféru.

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: žula - dlažobné kocky
Farba: sivá
Rozmer D x V : 10x10 cm
Hrúbka: 6 cm
Povrchová úprava: prírodná
Tolerancia: +/-
Hmotnosť m²: 149 kg
množstvo na palete / hmotnosť:  
Použitie: exteriér
Mrazuvzdornosť: ano

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 150 kg
materiál: žula
doplnok3: sivá