Mramor čierny kamenný obklad - 4x rezaný

33,90 € / m2
Skladom

Mramorový obklad dodá vašim priestorom elegantný a moderný vzhľad. Ak ide navyše o čierny mramor, v priestore svojho príbytku dosiahnete atmosféru luxusu. S použitím nášho prírodného obkladu Mramor čierny SF 30 x 7,5 cm tak rozhodne netrafíte vedľa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierny mramor je ideálny pre použitie nielen v interiéri, kde dokáže byť napríklad dokonalým doplnkom v obývačke, chodbe alebo predsieni, ale aj v exteriéri. Vo vonkajšom prostredí výborne vynikne predovšetkým na fasádach, sokloch a plotoch, kde sa  mramor uplatní aj vďaka svojej odolnosti a mrazuvzdornosti.

Kamenný obklad z čierneho mramoru je 4-krát rezaný a dodávame ho vo forme obkladových tehličiek vo formáte 30 x 7,5 cm a hrúbke 1 – 2 cm, ktorý umožňuje jednoduché obkladanie a manipuláciu. Proces obkladania zjednodušuje aj to, že tento typ mramorového obkladu nepotrebuje škárovanie.

Prečo si vybrať práve kamenný obklad Mramor čierny?

Mramorový obklad v sivo-čiernej farbe plní predovšetkým dekoratívnu funkciu a budí sofistikovaný a luxusný dojem. Použitím tohto obkladu budete pociťovať príval úžasnej atmosféry v priestore a neporovnateľného komfortu v porovnaní s bežnými prevedeniami.

Ak ste sa rozhodli pre obklad Mramor čierny SF 30 x 7,5 cm – 4x rezaný, radi vám zabezpečíme rozvoz po celom Slovensku. Miesto a čas doručenia prispôsobíme vašim potrebám. V prípade, že chcete obklad najskôr vidieť, radi vás privítame v našom showroome vo Vrádišti alebo vám pošleme vzorku obkladu zdarma.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: mramor
Typ: kamenný obklad
Použitie: interiérkrb, obývačka, chodba, predsieň;
exteriérfasáda, sokel, plot
Mrazuvzdorná: áno
Farba: sivo-čierna
Povrchová úprava: prírodná
Hrana dlažby: rezaná
Škárovanie: nie
Dĺžka: 30 cm
Výška: 7,5 cm
Hrúbka: 1,2 – 1,8 cm
Hmotnosť m²: 42 kg
Obsah balenia: 0,495 m² / 21 kg
Množstvo na palete: 29,7 m² / 1 260 kg
Počet obkladov v balení: 22 ks
Tolerancia rezu: +/- 2 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 42 kg
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
materiál: mramor
produkt: obklad, 3d
puvod: formátovaný, pásky
využitie: exteriér, na plot, interiér, na fasádu, do obývačky
Obsah balení: 0,495 m²