Žula šedá 4x rezaná kocka - mozaika 6 x 6 x 4 cm

63,90 € / m2
Skladom

Šedá dlažobná kocka o rozmere 6x6x4 cm má 4 bočné strany rezané, spodok a vrch je štiepaný. Pokládka je jednoduchá a vďaka širokej škále farieb i vzorov je žulová dlažba dizajnovým objektom, ktorý skrášli každý exteriér. Rezaná kocka má bočné strany hladké, ukladá sa natesno bez škáry a tým sa stáva menej náchylná na vplyvy počasia a je maximálne odolná voči poškodeniu. Vrchná štiepaná strana má prírodný vzhľad, zabezpečuje dokonalú ochranu proti pošmyknutiu a je výbornou voľbou na vonkajšiu dlažbu. Predstavuje vynikajúce riešenie pre verejné priestory ako sú parky, chodníky, pešie zóny, ale je vhodná aj do súkromných priestorov. Dlažobné kocky sú častou voľbou pre bezpečný vjazd a výjazd z garáže, alebo ako chodníčky okolo domu či do záhrady najmä v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Žula sa vyznačuje vysokou odolnosťou, mrazuvzdornosťou a dlhou životnosťou, preto je považovaná za najtvrdší prírodný kameň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trvácnosť kamenných kociek je overená stáročiami. Dlažobné kamene sú skvelým doplnkom akéhokoľvek miesta, ktorému poskytnú príjemnú atmosféru.

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: žula - dlažobné kocky
Farba: sivá
Rozmer D x V : 6x6 cm
Hrúbka: 4 cm
Povrchová úprava: prírodná
Tolerancia: +/-
Hmotnosť m²:  
množstvo na palete / hmotnosť:  
Použitie: exteriér
Mrazuvzdornosť: ano

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 120 kg
materiál: žula
doplnok3: sivá