Žula Antracit dlažba - opalovaný povrch, protišmykový

od 64,90 € / m2

Zvoľte variant

Žulová dlažba Antracit s rozmermi 20 x 10 cm má presne rezané bočné strany a kalibrovanú hrúbku 3 cm, resp. 5 cm. Horná strana je opaľovaná, čím sa dosiahne protišmykovosť pri zachovaní hladkého povrchu.

Pri opaľovaní –sa žula plameňom zahrieva na vysoké teploty. Výsledkom tohto procesu je hrubšia textúra kameňa s vyblednutým a prirodzeným vzhľadom. Farby pálenej žuly budú zvyčajne tlmenejšie a zahŕňajú odtiene hnedého uhlia a antracitu.

Charakteristický odtieň antracit je v kombinácii s opaľovaným povrchom úplne jedinečný a na prvý pohľad vás upúta svojim moderným, luxusným a farebne elegantným dizajnom.

Žulová dlažba Antracit vykazuje silnú charizmu a intenzívnu farebnú škálu vďaka svojej zrnitosti s prevažne šedými odtieňmi, jemnými bielymi a čiernymi tónmi. Priestorom dodáva hodnotu a vytvára sofistikované prostredie.

Môžete si byť istí, že elegantná a dizajnovo veselá dlažba zo žuly pomôže transformovať váš vonkajší priestor na elegantne urobenú terasu alebo cestičku.

Detailné informácie

Rozmery: Žula Antracit 20 cm x 10 cm x 3 cm
Skladom
64,90 € / m2
Rozmery: Žula Antracit 20 cm x 10 cm x 5 cm
Skladom
86,90 € / m2

Podrobný popis

Dlažba je určená predovšetkým do exteriéru na príjazdové cesty, terasy, chodníky, okolo bazénu, okolo domu, parkovacie plochy a iné. 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Žula
Farba: antracit
Rozmer: 20 x 10 x 3 cm resp. 20 x 10 x 5 cm
Hrúbka: 3 resp. 5 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: opalovaná - protišmyková
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 90 kg resp. 150 kg
Obsah balení / Hmotnosť:  
množstvo na palete / hmotnosť:  m² /  kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použití: exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: ano