Žula Antracit dlažba - opalovaný povrch, protišmykový

64,90 € / m2 86,90 € / m2 od 64,90 € / m2
Skladom Skladom Zvoľte variant
Rozmery
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Žulová dlažba Antracit s rozmermi 20 x 10 cm má presne rezané bočné strany a kalibrovanú hrúbku 3 cm, resp. 5 cm. Horná strana je opaľovaná, čím sa dosiahne protišmykovosť pri zachovaní hladkého povrchu.

Pri opaľovaní –sa žula plameňom zahrieva na vysoké teploty. Výsledkom tohto procesu je hrubšia textúra kameňa s vyblednutým a prirodzeným vzhľadom. Farby pálenej žuly budú zvyčajne tlmenejšie a zahŕňajú odtiene hnedého uhlia a antracitu.

Charakteristický odtieň antracit je v kombinácii s opaľovaným povrchom úplne jedinečný a na prvý pohľad vás upúta svojim moderným, luxusným a farebne elegantným dizajnom.

Žulová dlažba Antracit vykazuje silnú charizmu a intenzívnu farebnú škálu vďaka svojej zrnitosti s prevažne šedými odtieňmi, jemnými bielymi a čiernymi tónmi. Priestorom dodáva hodnotu a vytvára sofistikované prostredie.

Môžete si byť istí, že elegantná a dizajnovo veselá dlažba zo žuly pomôže transformovať váš vonkajší priestor na elegantne urobenú terasu alebo cestičku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba je určená predovšetkým do exteriéru na príjazdové cesty, terasy, chodníky, okolo bazénu, okolo domu, parkovacie plochy a iné. 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Žula
Farba: antracit
Rozmer: 20 x 10 x 3 cm resp. 20 x 10 x 5 cm
Hrúbka: 3 resp. 5 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: opalovaná - protišmyková
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 90 kg resp. 150 kg
Obsah balení / Hmotnosť:  
množstvo na palete / hmotnosť:  m² /  kg
Tolerancia rezu: +/- 2 mm
Použití: exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: ano