Žula čierna 4x rezaná kocka - mozaika 6 x 6 x 4 cm

59 € / m2
Skladom

Rezané dlažobné kocky 6x6x4 cm z čiernej žuly so 4 bočnými rezanými stranami majú spodok a vrch neopracovaný - štiepaný. Vďaka hladkým rezaným bočným stranám sa kocky z čiernej žuly pokladajú ľahko, tesne, takmer bez spoja a tým sa stávajú menej náchylné na deštrukciu vplyvom počasia alebo mechanickému namáhaniu.

Odštiepaná spodná strana je umiestnená na pieskovom vankúši (silná vrstva piesku), čím sa vyrovnajú prípadné nerovnosti. Odštiepaná horná strana vyzerá príjemne – ako dlažba ulíc v starovekých mestách.

Vzory pokládky žulovej dlažby z rezaných kociek môžu byť rôzne. V kombinácii farby a rôznych odtieňov sa rezané žulové dlažobné kocky pokladajú pravidelne, alebo nepravidelne, do motívu šachovnice, „dámy“, alebo mozaiky.

Červené, šedé alebo čierne odtiene žuly sa stanú veľkolepou dekoráciou a vrcholom krajinného dizajnu a dajú sa dokonale uplatniť v akomkoľvek štýle – od klasického európskeho až po orientálny. A takmer neporovnateľná sila žuly ospravedlňuje aj jej cenu.

Kvalita, ktorá vydrží stáročia aj vo Vašej záhrade alebo chodníku!

Detailné informácie

Podrobný popis

Trvácnosť kamenných kociek je overená stáročiami. Dlažobné kamene sú skvelým doplnkom akéhokoľvek miesta, ktorému poskytnú príjemnú atmosféru.

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: žula - dlažobné kocky
Farba: čierna
Rozmer D x V : 6x6 cm
Hrúbka: 4 cm
Povrchová úprava: prírodná
Tolerancia rozmeru +/- 2 mm
Tolerancia hrúbky: +/- 5 mm
Hmotnosť m²:  
množstvo na palete / hmotnosť:  
Použitie: exteriér
Mrazuvzdornosť: ano