Travertín Mocca francúzsky vzor hr. 3 cm - omielaný

54,90 € / m2
Skladom

Ak hľadáte dlažbu, ktorá v sebe nesie nádych tradičného dizajnu, no zároveň ide o nadčasový vzor pre modernú architektúru, dlažba Travertín Mocca s francúzskym vzorom bude pre vás tou správnou voľbou. Francúzsky vzor, známy tiež ako Versailles pattern, možno poznáte z historických budov – sú ním vydláždené napríklad svetoznáme Versaillské záhrady. Tento vzor dodáva dlažbe zaujímavú a elegantnú štruktúru, ktorá vytvára vizuálne príťažlivý dojem.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak obľubujete jedinečné dizajny, ktoré v sebe nesú nádych elegancie a luxusu, neplnená travertínová dlažba Mocca vo francúzskom vzore bude pre vás ideálnou možnosťou. Jej teplé béžové až hnedé odtiene prinášajú do akéhokoľvek priestoru príjemný a sofistikovaný vzhľad. Francúzsky vzor sa ukladá podľa schémy zo 4 rôznych formátov dlažby. Jeden kompletný „pattern” je zostavený z dvoch setov, pričom jeden set má výmeru 0,765 m².

Dlažba Travertín Mocca vo francúzskom vzore však neponúka len atraktívny dizajn, ale vďaka omieľanej úprave hrán, hrúbke 3 cm a vysokej tvrdosti, ktorá dosahuje až 5 Mohs, aj množstvo praktických vlastností – najmä bezpečnosť, vysokú nosnosť, trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poveternostným podmienkam. Tie zabezpečujú dlhú životnosť dlažby so zachovaním pôvodných farieb. Mimoriadne jednoduchá je aj údržba dlažby – stačí, ak dbáte na pravidelné umývanie, ktoré je vďaka hladkému povrchu nenáročné. 

Vďaka tomu je dlažba z travertínu ideálnym riešením pre širokú škálu použití v exteriéri. Môžete ju položiť okolo bazéna, na terasu či ako dlažbu na chodník alebo schody – možnosti sú prakticky neobmedzené. Dlažba Travertín Mocca však vynikne aj v interiérových priestoroch, ktoré vďaka nej nadobudnú rustikálny nádych a príjemnú atmosféru s nádychom elegancie.

Náš tip: Francúzsky vzor je k dispozícii aj v iných farebných vyhotoveniach dlažieb. Pozrite si napríklad dlažby Travertín Noche alebo Travertín Classic.

Ak vás dizajn a technické vlastnosti dlažby Travertín Mocca s francúzskym vzorom zaujali, môžete si objednať vzorku zdarma, prípadne nás navštívte v showroome vo Vrádišti. Dlažbu vám radi doručíme kdekoľvek v rámci Slovenska.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: travertín
Typ: vonkajšia dlažba
Použitie: exteriérbazén, terasa, chodník, schody
Mrazuvzdorná: áno
Farba: hnedá s elegantnou kresbou
Povrchová úprava: matná, neplnená
Hrana dlažby: omieľaná
Škárovanie: podľa pokládky
Rozmery: 20,3 x 20,3 cm, 40,6 x 20,3 cm, 40,6 x 40,6 cm, 61 x 40,6 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Hmotnosť m²: 75 kg
Obsah balenia: 0,765 m² / 50 kg
Množstvo na palete: 16,84 m² / 1 260 kg
Počet obkladov v balení:
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 70 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: travertín
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,74 m²