Travertín Light francúzsky vzor hr. 3 cm - omieľaný

Novinka
53,90 € / m2
Skladom

Vonkajšia dlažba Travertín Light francúzsky vzor v smotanovo-béžovej farbe. Hrúbka 3 cm je kalibrovaná, čo garantuje rovnomerný a konzistentný vzhľad počas pokládky, pričom zároveň uľahčuje inštaláciu a vytvára esteticky príjemný povrch.

Rôzne rozmery dlažby po vyskladaní vytvoria elegantný, originálny a nadčasový vzhľad. Kamenná dlažba Travertín FP z prírodného kameňa ohromí svojou atraktivitou a je optimálnou voľbou ako dlažba na terasu, záhradu či okolo bazéna

Travertínová dlažba vyniká nielen svojou estetikou, ale aj praktickými vlastnosťami. Je navrhnutá s dôrazom na všestrannosť a disponuje vysokou kvalitou, odolnosťou voči mrazu a zachovaním farieb. Podrobný popis nájdete nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Light FP s tumblovanými (zjemnenými) hranami prináša príjemný rustikálny vzhľad. Tento typ dlažby disponuje povrchom, ktorý je protišmykový, dostatočne odolný a vydrží bežné nárazy a poškriabania aj z dlhodobého hľadiska.

French pattern, alebo francúzsky vzor, je zaujímavý svojou charakteristickou estetikou a unikátnym usporiadaním dlažobných kameňov. Takýto vzor sa vyznačuje kombináciou rôznych veľkostí a tvarov, ktoré sú zložené do harmonického celku. French pattern je populárny pre svoju schopnosť dodávať priestoru šarm a eleganciu.

Travertínová dlažba je určená predovšetkým do exteriéru na terasy, chodníky, okolo bazéna, domu, na parkovacie plochy a iné. Francúzsky vzor sa ukladá podľa schémy zo 4 rôznych formátov dlažby. Kompletný jeden "pattern" je zostavený z dvoch setov, pričom jeden set má výmeru 0,74m2.

Set sa skladá zo 6 kusov:

1x  61×40,6cm
1x  20,3×40,6cm
2x  40,6×40,6cm
2x  20,3×20,3cm

Detailné parametre:

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín 
Farba: smotanová, béžová - slonia kosť
Rozmer: 20,3x20,3, 40,6x20,3, 40,6x40,6, 61x40,6 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, neplnený
Hrana dlažby: omieľaná
Hmotnosť m²: 76 kg
Obsah balenia / hmotnosť: 0,74 m² / 56 kg
Množstvo na palete / hmotnosť: 16,28 m² / 1240 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použitie: interiér, exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 76 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: travertín
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,74 m²