Čierna žula dlažobné kocky 4/6 cm - 9 m2/t

29,90 € / m2
Skladom

Štiepané dlažobné kocky z čiernej žuly so stranami s rozmermi 4-6 cm sa používajú predovšetkým na chodníky. Možno ich použiť aj ako obrubu okolo domu alebo na stavbu malých múrikov a oplotenia v záhrade.

Žulová dlažba je pre svoje vlastnosti a ušľachtilý vzhľad univerzálnym stavebným materiálom. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti oderu, mechanickému poškodeniu a extrémnym poveternostným vplyvom. Vďaka tomu sú povrchy vytvorené z našich dlažobných kociek prakticky nezničiteľné a nestrácajú časom svoje technické a estetické vlastnosti.

Dlažba zo žulových kociek sa prirodzene vyznačuje elegantným vzhľadom, vysokou kvalitou a odolnosťou. Okrem robustnosti zaujme prírodný kameň aj ľahko udržiavateľným povrchom. Pri pravidelnom čistení postačí kamene očistiť vodou a metličkou. Vyvarujte sa prosím čisteniu tlakovou umývačkou, pretože môže vymyť škárovaciu hmotu a spôsobiť nestabilitu vozovky.

V našej ponuke nájdete aj väčšie rozmery - 6/8, 8/11, 15/17 cm, rezané kocky a kocky z pieskovca či čadiča.

Vlastnosťami takmer identické s čadičom. Pri objednávke treba počítať s rezervou vzinknoutou štiepaním kameňou (odchýlkou v hrúbke) a obejdnať v priemere 5-7 % naviac.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trvácnosť kamenných kociek je overená stáročiami. Dlažobné kamene sú skvelým doplnkom akéhokoľvek miesta, ktorému poskytnú príjemnú atmosféru.

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: čierna žula - dlažobné kocky
Farba: čierna
Rozmer D x V : 4/6 cm
Hrúbka: 4/6 cm
Povrchová úprava: prírodná
Tolerancia: +/- 2 cm
Hmotnosť m²: 110 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 13,63 m² / 1500 kg
Použitie: exteriér
Mrazuvzdornosť: ano

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažobné kocky štiepané a rezané, obrubníky zo žuly, čadiča a pieskovca
Hmotnosť: 110 kg
doplnok: lomový, lámaný
doplnok2: lomový, lámaný
materiál: žula
produkt: dlažba, kocky
puvod: štiepaný
využitie: exteriér, do záhrady