Bridlica Adara masívny panel - rohový prvok

68,90 € / bm
Skladom

Bridlica Adara je unikátny prírodný kameň s charakteristickým tmavošedým až čiernym odtieňom. Panel je s rozmermi 55 x 20 cm a hrúbkou medzi 2,5 až 4 cm. Táto bridlica púta pozornosť už pri prvom pohľade. Rohový prvok k týmto panelom dodáva stenám skutočnú kamennú autenticitu.

Toto obloženie patrí medzi populárne masívne panely, ktoré sú zostavené z individuálnych kusov kameňa s rôznymi dĺžkami a šírkami tak, aby vytvorili unikátny a zaujímavý dizajn. Vďaka tvaru Z je prechod z jedného kameňa na druhý nenápadný a zároveň prirodzený. Pohľadová strana kameňa je prírodná, zadná strana je rovná - rezaná a umiestnená na sieťke.

Prideľte svojmu interiéru jedinečný vzhľad s kamennými panelmi Bridlice Adara - skutočným výrazom elegancie a štýlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento materiál je charakterizovaný svojou odolnosťou voči extrémnym poveternostným podmienkam, farebnou stálosťou a jednoduchou údržbou, takže je dokonalý pre použitie v interiéri aj v exteriéri. Hneď pri vstupe do interiéru vytvorí obklad v predsieni príjemnú a pohostinnú atmosféru. Prinesie eleganciu obývacím izbám a moderný vzhľad kuchyniam.

Pri použití v exteriéri, bridlica Adara ponúka nespočetné možnosti. Môže byť vynikajúcou voľbou na obklad fasád, soklov, balkónov alebo na oživenie vchodu do Vášho domu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 36 kg