Bridlica Adara masívny panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

68,90 € / m2
Skladom

Kamenný obklad bridlica Adara je jedinečný prírodný kameň tmavo šedej až čiernej farby s rozmermi 55 x 20 cm a hrúbkou 2,5 až 4 cm, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Patrí medzi obľúbené masívne obkladové panely pozostávajúce z kúskov kameňa s rôznymi dĺžkami a šírkami, ktoré sú zostavené tak, aby vytvorili tvar Z. Tento tvar znamená, že prechodjedného kusu na druhý je nenápadný a zároveň prirodzený. Pohľadová strana kameňa je prírodná, zadná zasa rovná – rezaná a na sieťke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyznačuje sa svojou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, farebnou stálosťouľahkou údržbou, preto je vhodný ako do vnútorného, tak i vonkajšieho prostredia. Už pri vstupe do interiéru navodí príjemnú atmosféru ako obklad v predsieni, dodá štýl obývacím izbám, ale aj moderným kuchyniam.

V exteriéri bridlica Adara ponúka tiež niekoľko možností. Vytvorí vynikajúci výsledok ako obklad na fasáde, sokloch, balkónoch, alebo oživí vchod priamo do Vášho domu.

Obkladanie je jednoduché, zvládne to každý domáci kutil, preto nie je potrebný žiadny špecialista. Na lepenie obkladu odporúčame šedé flexibilné lepidlo F-DBK, ktoré nájdete tiež v našej ponuke.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 75 kg
Obsah balení: 0,44 m²