Bridlica Adara masívny panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

68,90 € / m2
Skladom

Kamenný obklad bridlica Adara je jedinečný prírodný kameň tmavo šedej až čiernej farby s rozmermi 55 x 20 cm a hrúbkou 2,5 až 4 cm, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad.  Patrí medzi obľúbené masívne obkladové  panely pozostávajúce  z kúskov kameňa s rôznymi dĺžkami a šírkami, ktoré sú zostavené tak, aby vytvorili tvar Z. Tento tvar znamená , že prechod z jedného kusu  na druhý je nenápadný a zároveň prirodzený.  Pohľadová strana kameňa je prírodná, zadná zasa rovná – rezaná a na sieťke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyznačuje sa svojou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, farebnou stálosťou a ľahkou údržbou, preto je vhodný ako do vnútorného , tak i vonkajšieho prostredia.  Už pri vstupe do interiéru  navodí príjemnú atmosféru ako obklad v predsieni,  dodá štýl obývacím izbám, ale aj moderným kuchyniam.

V exteriéri  bridlica Adara ponúka tiež niekoľko možností . Vytvorí vynikajúci výsledok ako obklad na fasáde, sokloch, balkónoch alebo oživí vchod priamo do Vášho  domu.

Obkladanie  je jednoduché,  zvládne to každý domáci kutil , preto nie je potrebný žiadny špecialista. Na lepenie obkladu odporúčame šedé flexibilné lepidlo F-DBK , ktoré nájdete tiež v našej ponuke.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 75 kg