Bridlica Castor masívny panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

68,90 € / m2
Skladom

Obkladový prírodný kameň bridlica Castor je mimoriadny prvok, ktorého paleta farieb siaha od pieskovej, hnedej a svetlo béžovej až po jednotlivé prvky šedej. Tento masívny panel je v rozmeroch 55 x 20 cm v hrúbke 2,5 až 4 cm a má tvar Z, čo umožňuje spájanie jednotlivých kusov ako dieliky „puzzle“. Kameň je zo zadnej strany opracovaný do hladkej plochy a pre vyššiu pevnosť má aplikovanú sieťku, čo umožňuje jednoduchšiu montáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou masívnych obkladových panelov môžete svoju nehnuteľnosť zveľadiť zvonku aj zvnútra. V interiéri dodá nádych luxusu ako obklad na stenu Vášmu schodisku, obývacím priestorom, kuchyni, krbu, dokonca i v zimnej záhrade sú prírodné kamene vrcholom, ktorý upúta pozornosť každého, kto má rád hrejivú a príjemnú atmosféru.

Nápadom na obloženie stien v kamennom vzhľade sa medze nekladú. Obzvlášť vhodný je do exteriéru, pretože je mrazuvzdorný, trvácnyodolný voči poveternostným podmienkam. Zveľadiť týmto výnimočným prírodným obkladom je možne celú fasádu domu čím dosiahnete vidieckeho vzhľadu, alebo len časti ako sú sokle, okolie okien, stĺpy či starý plot.

Vďaka jednoduchej manipulácii je lepenie týchto panelov možné aj pre menej zručných remeselníkov. Dôležité je však použiť vhodné flexibilne lepidlo F – DBK. 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 75 kg
Obsah balení: 0,44 m²