Kvarcit Reus masívny panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

71,90 € / m2
Skladom

Kamenný obklad kvarcit Reus je šedo-striebornej farby, ktorého vzhľad je rovnako jedinečný ako aj prirodzene krásny. Robustné panely sú v rozmere 55 x 20 cm s hrúbkou 2,5 x 4 cm v tvare Z, čo umožňuje jednoduché lepenie a takmer neviditeľné priechody medzi jednotlivými kusmi. Zadná strana kameňa je opracovaná do hladkej plochy, ktorá má pre vyššiu pevnosť nalepenú ešte sieťku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo vnútri aj vonku, vlhkom aj teplom prostredí – tento prírodný kameň prežil milióny rokov, a preto od prírody presvedčí dlhou trvácnosťou, mrazuvzdornosťou a hlavne odolnosťou voči nevyspytateľnému počasiu. V interiéri vytvorí chvíle pohody a bude pútačom pohľadov či už ako obklad na stenu v chodbách, obývacích priestoroch, kuchyni, ale aj obloženie krbu týmto panelom dokonale zapadne do celkového obrazu.

Skvelé zvýraznenie a originalitu dodá Vášmu vonkajšiemu priestoru práve kvarcit Reus. Využitiu v exteriéri sa medze nekladú. Zaujímavý efekt vytvorí ako obklad na celej fasáde, sokloch, stĺpoch, starých múroch, alebo zvýrazniť ním môžete vstup priamo do Vášho domu.

Na lepenie je najlepšie použiť kvalitné flexibilné lepidlo priamo na prírodný kameň F-DBK, ktoré nájdete tak isto v našej ponuke. 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 75 kg
Obsah balení: 0,44 m²