Kvarcit Altais - rock face

53,90 € / m2
Skladom

Kamenný obklad kvarcit Altais rock face ponúka jedinečný vzhľad s farebnými prechodmi od pieskovej, hnedej až po hrdzavú. Tento robustný kamenný obklad z prírodného kameňa je dlhý 15 až 40 cm, široký 5 – 15 cm a s hrúbkou 2 – 4 cm. Mnohí chcú pre svoj nový dom kombináciu modernej nehnuteľnosti a nadčasového vidieckeho vzhľadu s fasádou z prírodného kameňa, čo obklad rock face Altais absolútne spĺňa.

Vďaka svojej robustnosti, stálosti, mrazuvzdornosti a dlhej životnosti je vhodný do exteriéru interiéru. Vo vnútri ho možno použiť na obloženie stien na chodbe, kuchyni, obývacích priestoroch, ale najobľúbenejšie využitie má ako obklad krbu, kde navodí príjemnú a uvoľnenú atmosféru priamo u Vás doma.

Kvarcit Altais - Rock Face je vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu odolnosti, estetiky a jednoduchej údržby pre svoje interiérové a exteriérové realizácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo vonkajšom prostredí ponúka tak isto veľa možností. Ak je stena celá pokrytá prírodným kameňom, pôsobí dojmom vidieckeho domu v Provensálsku. Harmonický vzhľad ponúka aj ako obklad na sokloch domu, stĺpoch, alebo pri obložení plotov.

Obloženie stien týmto typom kameňa môžete dvomi spôsobmi: bezšpárovo alebo so špárami. Naša cena za 1m2 je pre spôsob obkladania so špárami 2 – 5 cm, preto odporúčame počítať s 5% rezervou na dorezy a prípadné doladenia. Pri bezšpárovom obkladaní treba počítať s 20% rezervou, keďže spôsob obkladania jednotlivých častí je tesne vedľa seba.

Dôležitý je výber kvalitného flexibilného lepidla F – DBK, ktoré nájdete aj u nás v kategórii - lepenie, impregnácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 75 kg