Bridlica Castor masívny panel - rohový prvok

68,90 € / bm
Skladom

Obkladový prírodný kameň bridlica Castor je mimoriadnym prvkom s paletou farieb, ktorá siaha od pieskovej cez hnedú až po svetlo béžovú, s jednotlivými šedými prvkami. Tento robustný panel má rozmery 55 x 20 cm, hrúbku od 2,5 do 4 cm a formu Z, čo umožňuje jeho skladanie ako puzzle. Rovnako je tvarovaný aj rohový prvok, ktorý dodá stenám umocnený pocit kamennej stavby. Kameň je na zadnej strane upravený do hladkej plochy a pre zvýšenú pevnosť je opatrený sieťkou, čo uľahčuje montáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masívne obkladové panely vám poskytnú jedinečnú príležitosť obohatiť vzhľad vašej nehnuteľnosti, a to nielen zvonku, ale aj zvnútra. Tento luxusný obklad na stene môže dodať osobitý šarm schodisku, obývacím priestorom, kuchyni, krbu a dokonca aj zimnej záhrade. Prírodné kamene sú vrcholom dokonalosti a každý, kto obľubuje teplú a príjemnú atmosféru, sa nimi ľahko nechá očariť.

Obloženie stien v kamennom vzhľade poskytuje nekonečné možnosti. Je ideálnou voľbou pre exteriér, pretože je odolný voči mrazu, trvácny a odoláva aj najnáročnejším poveternostným podmienkam. S týmto mimoriadnym prírodným obkladovým panelom s použitím rohového prvku môžete vylepšiť celú fasádu domu a dosiahnuť vidiecky vzhľad. Prípadne môžete obkladové panely bridlice Castor použiť len na niektoré časti, ako sú sokle, obvod okien, stĺpy alebo starý plot. Skrátka, s týmto obkladom môžete dať svojej nehnuteľnosti osobitý šarm a vzhľad, ktorý očarí každého.

Vďaka jednoduchej manipulácii je lepenie týchto panelov možné aj pre menej zručných remeselníkov.  Dôležité je však použiť vhodné flexibilné lepidlo F – DBK. 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 36 kg