Bridlica Skalitz masívny panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm - rohový prvok

68,90 € / bm
Skladom

Obkladový panel Bridlica Skalitz zaujme živými, výraznými farebnými prechodmi, ktoré pritiahnu a upútajú každého okoloidúceho. Zmes rôznych farieb od hnedej, cez hrdzavú až po zlatožltú, tvorí na hotovom povrchu steny vyváženú hru farieb. Jednotlivé bridlicové panely sú v rozmeroch 55 x 20 cm s hrúbkou 2,5 až 4 cm a tvare Z, ktoré do seba pekne zapadajú a vytvárajú skvelú symfóniu. Zadná strana kameňa je rezaná a kvôli vyššej pevnosti má sieťku, čo umožňuje jednoduchú montáž.

Bridlicový obkladový panel Skalitz vás okamžite zaujme svojou živelnosťou a výraznými farebnými prechodmi, ktoré upútajú pozornosť každého, kto prechádza okolo. Dynamická kombinácia farieb, ktorá sa pohybuje od pôsobivej hnedej, cez fascinujúcu hrdzavú až po strieborne zlatú, na finálnom povrchu steny vytvára harmonickú hru odtieňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bridlicové panely sú navrhnuté vo veľkosti 55 x 20 cm a hrúbke medzi 2,5 a 4 cm. Ich zaujímavý tvar Z im umožňuje vytvárať dokonalú symfóniu, keď do seba navzájom zapadajú. Rezaná zadná strana kameňa je vybavená sieťkou pre zvýšenie pevnosti, čo zjednodušuje a zrýchľuje proces montáže. Rohový prvok týchto panelov z prírodného kameňa dotvára dokonalý kamenný vzhľad bridlicových stien. 

Bridlicový obkladový panel Skalitz je skvelou voľbou pre každého, kto chce svojmu domovu dodať jedinečný a výrazný vzhľad.

Tento prírodný kameň skvostne dopĺňa interiéry aj exteriéry, kde vytvára osobitú atmosféru plnú autenticity. Jeho použitie v interiéroch je veľmi obľúbené, predovšetkým ako stenový obklad v predsieňach, kuchyniach či obývacích izbách, kde jeho originalita skutočne vynikne.

Silné stránky tohto kameňa, ako sú mrazuvzdornosť, trvácnosť a odolnosť voči nehostinným poveternostným podmienkam, ho predurčujú pre využitie v exteriéroch. Bridlica Skalitz dodá šmrnc na fasádach domov, sokloch, stĺpoch alebo aj starých plotoch, čím ich oživí a zvýši ich estetickú hodnotu.

Unikátnosť a farebnosť tohto prírodného kameňa je možné ešte viac vystúpiť s použitím impregnačného prípravku HMK S 242, ktorý zvýrazní jeho farbu pomocou „mokrého efektu“ a zároveň mu poskytne adekvátnu ochranu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 36 kg