Rula/Gneis K5 kamenný obklad – 4x rezaný

33,90 € / m2 32,90 € / m2 od 32,90 € / m2
Skladom Skladom Zvoľte variant
Rozmery
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kamenný obklad z ruly (známej aj pod označením gneis) je výnimočným materiálom, ktorý pridáva eleganciu každému priestoru. Rula ako prírodný kameň ponúka jedinečnú textúru, ktorú nie je možné dokonale napodobniť. S použitím nášho obkladu Rula/Gneis K5 tak získate originálny a neopakovateľný vzhľad, ktorý pôsobí veľmi vkusne a reprezentatívne.

Rula je dobre opracovateľný a tvárny kameň. Vyznačuje sa nielen vysokou tvrdosťou a dlhou trvácnosťou, ale aj jednoduchou údržbou. Obklad je možné rezaním formátovať na želaný rozmer a v Kameň Skalica ho dodávame vo výške 5 cm alebo 10 cm. Pri obkladaní sa neškáruje.

Náš tip: V rovnakom vyhotovení si môžete objednať aj Rula/Gneis K5 ako kamenný obklad alebo kamennú dlažbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenný obklad Rula/Gneis K5 je 4-krát rezaný prírodný kameň formátovaný na požadovaný rozmer. Obkladový kameň upravený týmto spôsobom je ideálny pre použitie vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. V exteriéri ho použijete ako elegantný obklad na fasádu alebo obklad na plot, alebo ním ozdobíte záhradný múrik či altánok. V interiéri dobre poslúži napríklad ako dekoračný kameň – obklad na stenu do obývačky, prípadne krbový obklad

Prírodný obklad Rula/Gneis K5 je k dispozícii v príjemnom starohnedom odtieni, s príznačným trblietavým povrchom. Kamenný obklad Rula/Gneis - štyrikrát rezaný alebo nepravidelný - si u nás vyberiete aj v iných farebných vyhotoveniach:

Táto farebná paleta vám umožní dokonalé ladenie s ostatnými prvkami v miestnosti alebo v exteriéri a prispôsobenie sa rôznym štýlom – od rustikálneho až po moderný. 

Prečo si vybrať práve kamenný obklad Rula/Gneis K5?

Každý kúsok kamenného obkladu Rula/Gneis K5 je originál. Obkladový kameň z ruly je však nielen krásny, ale aj trvácny. Navyše je veľmi flexibilný aj vo svojom použití. To z neho robí ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá spojenie funkčnosti a vizuálnej príťažlivosti. 

Kamenný obklad Rula/Gneis K5 rozvážame po celom Slovensku, samozrejmosťou je tiež vyzdvihnutie tovaru osobne v našej kamennej predajni vo Vrádišti. Na požiadanie vám radi pošleme vzorku zdarma.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: rula/gneis
Typ: kamenný obklad
Použitie: interiér; exteriérfasáda, sokel, plot
Mrazuvzdorná: áno
Farba: hnedá
Povrchová úprava: prírodná
Hrana dlažby: rezaná
Škárovanie: nie
Dĺžka: voľná, 15 - 50 cm
Výška: 5 cm / 10 cm
Hrúbka: 1 - 3 cm
Hmotnosť m²: 40 kg
Obsah balenia: od 1m²
Množstvo na palete: 25 m² / 1000 kg
Tolerancia rezu: +/- 2 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa
doplnok: rezaný
doplnok2: rezaný
materiál: gneis
produkt: obklad, 3d
puvod: formátovaný, pásky
využitie: exteriér, na plot, na fasádu