Kvarcit Reus masívny panel - rohový prvok

68,90 € / bm
Skladom

Obklad z kvarcitu Reus v šedo-striebornej farbe vyžaruje jedinečnosť a prirodzenú krásu. Robustné panely v rozmere 55 x 20 cm a hrúbke od 2,5 do 4 cm sú tvarované do formy Z, čo uľahčuje lepenie a zabezpečuje takmer neviditeľné prechody medzi jednotlivými kusmi. Rohový prvok týchto panelov následne dodáva stenám skutočný kamenný vzhľad. Zadná strana kameňa je vybrúsená na hladkú plochu a pre zvýšenú pevnosť je na ňu prilepená sieťka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prírodný kameň, ktorý prežil milióny rokov v rôznych podmienkach - od vlhkého po suché, od teplého po studené, vyniká svojou dlhodobou trvácnosťou, mrazuvzdornosťou a odolnosťou voči nevyspytateľnému počasiu. Jeho prítomnosť v interiéri prinesie chvíle pokoja a harmónie a stane sa atraktívnym prvkom, či už ako obklad na stene v chodbách, obývacích priestoroch, kuchyni, alebo ako obloženie krbu. Kvarcit Reus skvele zapadne do celkového obrazu interiéru.

Jednou z jeho významných vlastností je schopnosť zvýrazniť a pridať originalitu do vášho vonkajšieho priestoru. Kvarcit Reus je ideálnou voľbou pre exteriérové aplikácie, kde sa medze fantázií nekladú. Môže slúžiť ako obklad na celej fasáde, sokloch, stĺpoch, starých múroch alebo môže výrazne zdokonaliť vstup do vášho domu. Prírodný kameň pridá jedinečný a štýlový výraz každému priestoru. 

Na lepenie je najlepšie použiť kvalitné flexibilné lepidlo priamo na prírodný kameň F-DBK, ktoré nájdete tak isto v našej ponuke. 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladové panely z prírodného kameňa
Hmotnosť: 36 kg