Mramor Saturn 60 cm x 40 cm x 2 cm - kartáčovaný

Akcia
36,90 € / m2
Skladom

Mramorová dlažba Mramor Saturn z prírodného kameňa je stelesnením elegancie a nadčasovej krásy. Každému exteriéru dokáže vdýchnuť jemný, no zároveň luxusný vzhľad. Mramor dlažba pritom elegantne zapadne do každého prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná mramorová dlažba Mramor Saturn v smotanovej, resp. béžovej až žltkastej farbe patrí k najobľúbenejším zo všetkých dostupných odtieňov. Pôsobí jemne a vďaka štruktúre, kresbe a mnohým odtieňom mramoru aj originálne, elegantne a nadčasovo. Odlišná kombinácia žíl a farieb dotvára jedinečný a individuálny charakter každej realizácie. 

Veľkoformátová dlažba Mramor Saturn s rozmermi 60 cm x 40 cm a hrúbkou 2 cm je určená najmä do exteriéru, ale v prípade potreby osvieži aj váš interiér. Túto mrazuvzdornú dlažbu využijete ako štýlové dláždenie na vašu terasu, chodník, parkovaciu plochu alebo okolo bazéna. Jej uložením vytvoríte prepojenú harmonickú plochu, ktorá je nielen esteticky príťažlivá, ale aj praktická. 

Jej veľkorysé rozmery zároveň umožňujú aj jednoduchšiu pokládku a minimálnu potrebu údržby. Hrúbka 2 cm vám zaručí dostatočnú pevnosť a dlhodobú odolnosť. Kartáčovaním sa dosahuje protišmyková úprava. Mramor je navyše odolný voči poškodeniu vlhkosťou či chemikáliami, čo zabezpečuje nielen dlhú životnosť dlažby z mramoru, ale aj minimálnu potrebu údržby z vašej strany.

Náš tip: V rovnakom farebnom vyhotovení si môžete vybrať aj dlažbu v omieľanom prevedení – Mramorová dlažba Mramor Saturn – 60 x 40 x 3 cm (omieľaná) a tiež Bazénový lem Mramor Saturn 80 x 25 x 3 cm (omieľaný).

Prečo si vybrať práve kartáčovanú mramorovú dlažbu Mramor Saturn?

Kartáčovaná mramor dlažba Mramor Saturn je vzhľadom na svoje vlastnosti a všestranné využitie skutočne unikátna. Jej rozmery 60 x 40 x 2 cm umožňujú vytvorenie vizuálne pôsobivých nepretržitých plôch, ktoré sú zároveň mimoriadne praktické. 

Dlažba Mramor Saturn sa totiž pýši všetkými výhodami prírodného kameňa, vďaka čomu je vhodná aj pre miesta s vysokou frekvenciou pohybu a zabezpečí, že vaša investícia do kvality a estetiky pretrvá dlhé roky.

Mramorovú dlažbu vám radi dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej kamennej predajni vo Vrádišti. Na požiadanie vám pošleme vzorku zdarma.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: mramor
Typ: veľkoformátová dlažba
Použitie: interiér; exteriér – chodník, terasa, bazén
Mrazuvzdorná: áno
Farba: smotanová až žltá
Povrchová úprava: kartáčovaná
Hrana dlažby: rezaná
Škárovanie: áno
Dĺžka: 60 cm
Výška: 40 cm
Hrúbka: 2 cm
Hmotnosť m²: 51 kg
Obsah balenia: 0,24 m² / 13 kg
Množstvo na palete: 24 m2 / 1 220 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 54 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: mramor
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24 m²