Mramor Shells Beige 60 cm x 40 cm x 2 cm - kartáčovaný

Akcia
39,90 € / m2
Skladom

Mramor Shells Beige je jedným z najpopulárnejších druhov prírodného kameňa. S jeho bledo-béžovou až žltkastou farbou pôsobí veľmi jemne a zapadne do každého prostredia. Veľkoformátové dlaždice sú v rozmere 60 x 40 cm, hrúbkou 2 cm a kartáčovaným povrchom.

Tento mramor je určený predovšetkým do exteriéru, pretože je vysokokvalitný, mrazuvzdorný a hlavne protišmykový pri chôdzi s mokrými nohami. Príjemná svetlo-béžová farba zabraňuje prehrievaniu dlažby na slnku, čo je ideálne pre chodenie naboso. Vďaka jeho vlastnostiam je mramor Shells najčastejšie používaný ako dlažba k bazénu alebo na terasu, ktorej dodá výnimočnosť, originalitu a navodí pocit luxusu.

Prírodný kameň v bledých tónoch vždy lepíme bielym flexibilným lepidlom – NKF, aby neprišlo pri použití šedého lepidla k prestúpeniu farby do kameňa a následnej zmene odtieňa.

Čistenie nie je zložité, často postačí pozametanie povrchu metlou alebo zotrieť nečistoty čistou vodou. Na ošetrenie je vhodné použiť impregnáciu HMK 234, ktorá zabraňuje prenikaniu vody, špiny a mastnôt do povrchu kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba je určená predovšetkým do exteriéru na terasu, chodník, k bazénu, okolo domu a iné. 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Mramor
Farba: smotanová až bledo žltá
Rozmer: 60x40cm
Hrúbka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: kartáčovaná
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 56 kg
Obsah balení / Hmotnosť: 0,24 m² / 13,4 kg
množstvo na palete / hmotnosť: 24 m2 / 1340 kg
Tolerancia rezu a hrúbky +/- 1 mm
Použití: interiér, exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno