Pieskovec Camel zámecká dlažba 20/10/2 - 4 cm

35,90 € / m2
Skladom

Zámková dlažba z tvrdého kremičitého pieskovca Camel dodá Vašej príjazdovej ceste pútavú, prirodzenú príťažlivosť s nádhernou škálou odtieňov zeleno-hnedej až okrovej, ktoré rozžiaria každú cestičku alebo chodník a vytvoria väčší pocit priestoru.

Táto krásna kamenná dlažba ponúka kúzlo a eleganciu, ktorú dokáže navodiť iba prírodný pieskovec. Rozmery 20 x 10 cm a hrúbka 2 – 4 cm zaručia pevnosť pre záhradné chodníky alebo príjazdové cesty. Použiť ju môžete aj okolo altánku či záhradného domčeka.

Vďaka neopracovanému povrchu a ručne sekaným hranám má kamenná dlažba z pieskovca nezameniteľný a originálny vzhľad. Dlažba Camel obstojí v skúške časom aj v drsnom počasí a hodí sa do akéhokoľvek podnebia.

Výrobky z pieskovca sú úplne prírodné a môžu sa líšiť vo farbe, tóne a vzore. Toto je vlastnosť prírodného kameňa a presné farby, ktoré dostanete, nemožno nikdy vopred určiť. Farby budú vyzerať živšie, keď sú mokré, ak sa Vám takéto oživené farby budú páčiť, je možnosť ich trvalo dosiahnuť pomocou impregnácie s mokrým efektom, ktorá kameň zároveň ochráni pred nasiaknutím olejov a vody a výrazne uľahčí jeho údržbu.

Hľadáte inú farbu?

Pozrite si celú našu ponuku dlažobných kociekkamenných dlažieb!

Detailné informácie