Pieskovec Camel zámecká dlažba 20/10/4 - 6 cm

55,90 € / m2
Skladom

Zámecká dlažba z tvrdého kremičitého pieskovca Camel dodá Vašej príjazdovej ceste pútavú, prirodzenú príťažlivosť s nádhernou škálou odtieňov zeleno-hnedej až okrovej, ktoré rozžiaria každú cestičku alebo chodník a vytvoria väčší pocit priestoru.

Táto krásna kamenná dlažba ponúka kúzlo a eleganciu, ktorú dokáže navodiť iba prírodný pieskovec. Rozmery 20 x 10 cm a hrúbka 4 – 6 cm zaručia pevnosť pre záhradné chodníky alebo príjazdové cesty. Použiť ju môžete aj okolo altánku či záhradného domčeka.

Vďaka neopracovanému povrchu a ručne sekaným hranám má kamenná dlažba z pieskovca nezameniteľný a originálny vzhľad. Dlažba Camel obstojí v skúške časom aj v drsnom počasí a hodí sa do akéhokoľvek podnebia.

Výrobky z pieskovca sú úplne prírodné a môžu sa líšiť vo farbe, tóne a vzore. Toto je vlastnosť prírodného kameňa a presné farby, ktoré dostanete, nemožno nikdy vopred určiť. Farby budú vyzerať živšie, keď sú mokré, ak sa Vám takéto oživené farby budú páčiť, je možnosť ich trvalo dosiahnuť pomocou impregnácie s mokrým efektom, ktorá kameň zároveň ochráni pred nasiaknutím olejov a vody a výrazne uľahčí jeho údržbu.

Hľadáte inú farbu?

Pozrite si celú našu ponuku dlažobných kociekkamenných dlažieb!

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: Pieskovec - dlažba
Farba: hnedá
Rozmer D x V : 20/10 cm
Hrúbka: 4-6 cm
Povrchová úprava: prírodný
Tolerancia rezu: +/- 5 mm
Hmotnosť m²: 110 kg
Obsah balenia / Hmotnosť:
množstvo na palete / hmotnosť:
Použitie: exteriér
Škárovanie: ano
Mrazuvzdornosť: ano

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 110 kg
materiál: pieskovec
produkt: dlažba
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu