Travertín Classic Beige Premium CC 80 cm x 40 cm x 1,4 cm

49,90 € / m2
Skladom

Travertín Classic Beige CC je jedinečný veľkoformátový prírodný produkt v rozmeroch 80 x 40 cm a hrúbkou 1,4 cm. Rozmanitosť farieb, kresby a štruktúry u travertínu sú obrovské. Tu sa prelína béžová farba s hnedastými podtónmi, povrch kameňa je matný s kresbou CC (cross cut) – rezanie naprieč žilám a póry zostávajú neplnené – také niečo dokáže vytvoriť len matka príroda.

Prírodný kameň, ako je travertín classic beige v jeho teplom farebnom odtieni, vykúzli pozitívnu energiu a náladu kdekoľvek vo vašom dome. S obľubou sa používa v interiéri ako obklad na stenu, ale tiež ako dlažba či už v kuchyni, obývačke alebo spálni, zapadne do každého štýlu od moderného po klasický. Vďaka svojím protišmykovým vlastnostiam zaisťuje bezpečnosť aj vo vlhkých priestoroch ako sú kúpeľne.

Ďalšou výhodou travertínu je mrazuvzdornosť a odolnosť, preto je vhodný tak isto do exteriéru ako vonkajšia dlažba na terasu, alebo okolo bazéna. Prirodzene krásny a elegantný nádych vytvorí obklad na fasáde domu, sokloch i plotoch.

Udržať travertín v dobrom stave pomáha aj starostlivosť šitá na mieru prírodnému kameňu, vo forme impregnácie HMK S 324 – ochrana proti škvrnám, ktorá ho dlhodobo ochráni. Inak je čistenie jednoduché, nečistoty pozametáte mäkkou metlou alebo opláchnete vlažnou vodou s mydlom určeným na prírodný kameň HMK P 324.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín 
Farba:
Rozmer: 80 x 40 cm
Hrúbka: 1,4 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný - neplnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²:
množstvo na palete / hmotnosť:
Tolerancia rezu:
Použitie: interiér, exteriér
Škárovanie: áno
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 35 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,32 m²