Vápenec Azuro 60 cm x 40 cm x 2,2 cm - omieľaný

Akcia
34,90 € / m2
Skladom

Vonkajšia dlažba Vápenec Azuro sivo-modrej farby v rozmeroch 60 cm x 40 cm s kalibrovanou hrúbkou 2,2 cm, ktorá počas aplikácie zabezpečí rovnomerný a konzistentný vzhľad, uľahčuje pokládku a vytvára príjemný a estetický povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná dlažba Azuro je dokonalou kombináciou krásy a kvality, ktorá svojím matným a neplneným povrchom dodáva exteriéru neodolateľný šarm. Dlažba vyrobená z prírodného kameňa je optimálnou voľbou ako dlažba na terasu, nádherne vynikne okolo bazéna alebo v záhrade. Okrem svojej estetickej hodnoty má Vápenec Azuro aj vynikajúce technické vlastnosti, ktoré zabezpečujú dlhodobú životnosť a minimálnu údržbu. Podrobný popis nájdete nižšie.

Praktické vlastnosti vápencovej dlažby oceníte hneď z niekoľkých dôvodov - je vysoko kvalitná, mrazuvzdorná a stálofarebná. Veľkoformátová dlažba je navrhnutá s dôrazom pre všestranné využitie.

Povrch tejto kamennej dlažby je omieľaný, protišmykový a dostatočne tvrdý na to, aby odolal bežnému poškriabaniu a nárazom. Odolnosť voči nežiaducim prírodným vplyvom a mechanickému opotrebeniu zaručuje, že si svoj pôvab a kvalitu zachová aj po mnohých rokoch používania. Je určená predovšetkým do exteriéru ako dlažba na terasuokolo bazéna, domu, na chodníky, parkovacie plochy a iné. Z dlhodobého hľadiska ide o ideálny exteriérový materiál. 

Vďaka svojej odolnosti si Vápenec Azuro vyžaduje len minimálnu údržbu. Odporúčame však použiť špeciálny impregnačný prípravok HMK - S 242, ktorý efektívne zabraňuje prenikaniu vody a nečistôt do povrchov vyrobených z prírodného kameňa. Vďaka obsiahnutým látkam tento inovatívny produkt nie len chráni, ale tiež optimalizuje a zvýrazňuje farbu a štruktúru kamennej dlažby. 

Detailné parametre

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: Vápenec - dlažba
Farba: sivo - modrá (tyrkysová)
Rozmer D x V: 60x40 cm
Hrúbka: 2,2 cm
Povrchová úprava: omieľaný
Tolerancia rezu: +/- 5 mm
Hmotnosť m²: 54 kg
Obsah balenia / hmotnosť: 84 ks/1090 kg
Množstvo na palete / hmotnosť: 20,16 m2
Použitie: exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 54 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: vápenec
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24 m²