Vápenec Haflinger 60 cm x 40 cm x 2,2 cm - omieľaný

Novinka
38,90 € / m2
Skladom

Vonkajšia dlažba Vápenec Haflinger je žlto-hnedej farby s rozmermi 60 cm x 40 cm a kalibrovanou hrúbkou 2,2 cm. Tento typ dlažby zaručuje pri aplikácii rovnomerný a jednotný vzhľad, čo uľahčuje jej pokládku a vytvára príjemný a estetický povrch. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná dlažba Haflinger je skvelou kombináciou krásy a kvality, ktorá svojím matným a neplneným povrchom pridáva exteriéru neodolateľný šarm. Dlažba vyrobená z prírodného kameňa je ideálnou voľbou ako dlažba na terasu, nádherne sa vyníma okolo bazéna alebo v záhrade. Okrem svojej estetickej hodnoty má Vápenec Haflinger tiež vynikajúce technické vlastnosti, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a minimálnu údržbu.

Praktické vlastnosti vápencovej dlažby oceníte z niekoľkých dôvodov - je vysoko kvalitná, odolná voči mrazu a ostáva stálofarebná. Veľkoformátová dlažba je navrhnutá s dôrazom na všestranné použitie.

Povrch tejto kamennej dlažby je omieľaný, protišmykový a dostatočne tvrdý na to, aby odolal bežnému opotrebeniu a nárazom. Odolnosť voči prírodným vplyvom a mechanickému poškodeniu zabezpečuje, že si zachová svoj pôvab a kvalitu aj po mnohých rokoch používania

Vzhľadom na svoju odolnosť vyžaduje Vápenec Haflinger len minimálnu údržbu. Odporúčame však použiť špeciálny impregnačný prípravok HMK - S 242, ktorý účinne chráni povrchy z prírodného kameňa pred prenikaním vody a nečistôt. Obsiahnuté látky v tomto inovatívnom produkte nielen chránia, ale aj zlepšujú a zvýrazňujú farbu a štruktúru kamennej dlažby.

Detailné parametre

Materiál:  Prírodný kameň
Druh: Vápenec - dlažba
Farba: žlto - hnedá
Rozmer D x V: 60x40 cm
Hrúbka: 2,2 cm
Povrchová úprava: omieľaný
Tolerancia rezu: +/- 5 mm
Hmotnosť m²: 54 kg
Obsah balenia / hmotnosť: 84 ks /1090 kg
Množstvo na palete / hmotnosť: 20,16 m²
Použitie: exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 54 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: vápenec
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24 m²