Mramor Walnut 60 cm x 40 cm x 2 cm - kartáčovaný

Novinka
39,90 € / m2
Skladom

Kamenná dlažba Mramor Walnut z prírodného kameňa je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú eleganciu spojenú s nadčasovou krásou. Svojim jemným, no luxusným vzhľadom, dokáže oživiť každý exteriér. Je to dokonalá voľba, ak chcete do svojho prostredia vniesť pôvab a štýl mramoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná mramorová dlažba Mramor Walnut v odtieňoch od smotanovej cez béžovú až po žltkastú je veľmi obľúbená voľba. Je jemná a vďaka svojej štruktúre, vzoru a rôznym farbám mramoru pôsobí elegantne a nadčasovo. Každá realizácia je jedinečná vďaka kombinácii žíl a odtieňov, ktoré dotvárajú osobitý charakter.

Veľkoformátová dlažba Mramor Walnut s rozmermi 60 cm x 40 cm a hrúbkou 2 cm je určená najmä pre exteriéry, ale môže byť vhodná aj do interiérov. Táto mrazuvzdorná dlažba je ideálna ako dlažba na terasu, chodníky, parkovacie plochy či k bazénu, vytvára harmonický povrch, ktorý nielenže pôsobí esteticky, ale je aj praktický.

Vďaka veľkým rozmerom je jej pokládka jednoduchá a vyžaduje minimálnu údržbu. S hrúbkou 2 cm je dostatočne pevná a odolná, pričom jej povrch je protišmykový vďaka kartáčovaniu. Mramor je tiež odolný voči vlhkosti a chemikáliám, čo zabezpečuje dlhú životnosť a minimalizuje potrebu údržby. Dlažba Mramor Walnut ponúka všetky výhody prírodného kameňa, čo ju robí ideálnou voľbou pre miesta s vysokou prevádzkou, zaručujúc dlhodobú investíciu do kvality a estetiky.

Mramorovú dlažbu vám radi dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej kamennej predajni vo Vrádišti. Na požiadanie vám pošleme vzorku zdarma.

Detailné parametre

Materiál: prírodný kameň
Druh: mramor
Typ: veľkoformátová dlažba
Použitie: interiér; exteriér – chodník, terasa, bazén
Mrazuvzdorná: áno
Farba: hnedá
Povrchová úprava: kartáčovaná
Hrana dlažby: rezaná
Škárovanie: áno
Dĺžka: 60 cm
Výška: 40 cm
Hrúbka: 2 cm
Hmotnosť m²: 51 kg
Obsah balenia: 0,24 m² / 13 kg
Množstvo na palete: 24 m2 / 1 220 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 54 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: mramor
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24 m²