Travertín Light 61 cm x 40,6 cm x 3 cm - omieľaný

Novinka
55,90 € / m2
Skladom

Vonkajšia dlažba Travertín Light v smotanovej farbe v rozmeroch 61 cm x 40,6 cm. Kalibrovaná hrúbka 3 cm zabezpečuje rovnomernosť a konzistentnosť vzhľadu počas aplikácie, uľahčuje pokládku a vytvára estetický a príjemný povrch. Neuveriteľne atraktívna kamenná dlažba z prírodného kameňa je ideálnym výberom dlažby na terasu, záhradu či okolo bazéna

U travertínovej dlažby oceníte aj jej praktické vlastnosti. Veľkoformátová dlažba je navrhnutá s dôrazom na všestrannosť, je vysoko kvalitná, odolná, mrazuvzdorná a stálofarebná. Podrobný popis nájdete nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Light je pevný prírodný kameň odolný voči opotrebovaniu. Povrch tejto dlažby je protišmykový, dostatočne tvrdý a odolá bežným nárazom a poškriabaniu, čo z neho robí ideálny exteriérový materiál aj z dlhodobého hľadiska.

Neplnená povrchová úprava zachováva autentický vzhľad prírodného travertínu, čím dodá vášmu vonkajšiemu prostrediu jedinečný charakter. Je určená predovšetkým do exteriéru ako dlažba na terasu, okolo bazéna, domu, na chodníky, parkovacie plochy a iné. 

Napriek svojej robustnosti si travertín Light vyžaduje len minimálnu údržbu. Po realizácii si jeho krásu budete vychutnávať dlhé roky. Odporúčame však špeciálny impregnačný prípravok HMK - S 242, ktorý zabraňuje prenikaniu vody a nečistôt do všetkých povrchov z prírodného kameňa. Farba a štruktúra sa vďaka obsiahnutým látkam zoptimalizuje a zvýrazní farebný tón dlažby.

Detailné parametre:

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín 
Farba: smotanová - slonia kosť
Rozmer: 61x40,6 cm
Hrúbka: 3 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, neplnený
Hrana dlažby: omieľaná
Hmotnosť m²: 76 kg
Obsah balenia / hmotnosť: 0,24766 m² / 19 kg
Množstvo na palete / hmotnosť: 16,35 m² / 1240 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použitie: exteriér
Škárovanie: podľa pokládky
Mrazuvzdornosť: áno

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 76 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformátový
materiál: travertín
produkt: dlažba
puvod: veľkoformátový
využitie: exteriér, do záhrady, na terasu
Obsah balení: 0,24766 m²