Travertín Classic Beige Premium VC 80 cm x 40 cm x 1,4 cm

56,90 € / m2
Skladom

Travertín Classic Beige je jedným z najpredávanejších veľkoformátových druhov prírodného kameňa v rozmere 80 x 40 cm s hrúbkou 1,4 cm.  Elegantné béžovo - hnedé tóny s matným povrchom a kresbou VC (vein cut) – rezanie po žilách, robia tento kameň jedinečným. Dlaždice pôsobia prirodzene vďaka otvoreným pórom na povrchu, ktoré sú pre travertín charakteristické.

Bez váhania ho možno použiť v interiéri ako obklad na stenu alebo dlažbu. Obklad z travertínu classic beige  je obzvlášť vhodný do kúpeľne – je praktický, zároveň ideálny na kombináciu s podlahovým vykurovaním a z kúpeľne vytvorí osobnú oázu pohody. Dlaždice sú samozrejme vhodné aj pre iné obytné priestory, či už ide o dlažbu do kuchyne, obývaciu izbu alebo spálňu.

Exteriér tak isto nezanechá bez povšimnutia. Rozžiari a dodá šmrnc ako obklad na fasádu, sokle, alebo oživí vchod do domu. Travertín je mrazuvzdorný, preto ho možno položiť aj vonku ako dlažbu na terasu, balkóny, ale príjemný pocit navodí aj okolo bazéna.

Farbu a kresbu kameňa vieme zintenzívniť pomocou vhodnej impregnácie HMK 242 – so zvýraznením farby - navodiť tzv. mokrý efekt, ktorá mu zároveň poskytne potrebnú ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín 
Farba:
Rozmer: 80 x 40 cm
Hrúbka: 1,4 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný - neplnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²:
množstvo na palete / hmotnosť:
Tolerancia rezu:
Použitie: interiér, exteriér
Škárovanie: áno
Mrazuvzdornosť: áno

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 35 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,32 m²