Travertín Gold CC 60 cm x 120 cm

65 € / m2
na objednávku

Ponúkame najväčšie dostupné veľkoformátované platne z prírodného TRAVERTÍNU Gold v zlatožltom prevedení v hrúbke 1,5 cm. Smer rezu je naprieč vláknam tzv. cross cut, povrch je hladký, plnený, matný. Travertín je vhodným materiálom na interiérový, exteriérový obklad aj dlažbu. Travertín je jedným z najviac používaných kameňov v dnešnom stavebníctve, je možné ho využiť na steny, terasy, kúpeľne alebo do exteriéru budov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný kameň travertín je mrazuvzdorný, trvácny a protišmykový, preto je ideálnym kameňom na terasy, do kúpeľní a okolo bazéna. Pre zvýraznenie kresby alebo lesku odporúčame kameň naimpregnovať, čím sa zvyši vodeodolnosť a nenasiakavosť kameňa. Dlažba resp. obklad travertín Gold je ideálny na použitie v interiéroch. Póry, tzv.“kaverny“ vznikajú únikom plynu pri vytváraní travertínu a prinášajú nezameniteľný a originálny vzhľad každej obloženej plochy.

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín 
Farba: zlatá
Rozmer: 120 x 60 cm
hrúbka: 1,5 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, plnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 38 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použití: interiér
Škárovanie: ano
Mrazuvzdornosť: ano

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 38 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,72 m²

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie