Travertín Classic VC 180 cm x 120 cm x 2 cm - matný, plnený

185,54 € –53 %
Classic 180x120x2 cm plneny
185,54 € –53 % 85,90 € / m2
Skladom

Travertín classic VC je jedinečný 100 % prírodný produkt vo veľkoformáte 180 cm x 120 cm s hrúbkou 2 cm.  Základná farba je smotanová s viditeľným hnedastým žilovaním VC – vein cut (rezanie po žilách) a matným povrchom. Hlavnou charakteristikou travertínu sú otvory v kameni spôsobené únikom oxidu uhličitého, avšak u tohto formátu sú póry vyplnené, povrch tak ostáva rovný a teda nenáročný na údržbu.

Každá dlaždica je jedinečne vytvorená prírodou s náhodnými výraznými vzormi a vzhľadom. Kameň sa vďaka vysokej tepelnej vodivosti dobre hodí na podlahové kúrenie, čo je obzvlášť príjemné,  najmä  v kúpeľni  pri chôdzi  naboso.  Do interiéru vnesie teplý a prirodzený vzhľad ako dlažba do každej obývačky, kuchyne , alebo vstupných priestorov. Travertín classic VC poskytuje zaujímavé akcenty nielen na podlahe , ale svoju originalitu ukáže aj ako obklad na stenu.

 

Vďaka svojej odolnosti proti poveternostným podmienkam a mrazuvzdornosti ho možno použiť aj v exteriéri na vytvorenie nadčasovej dlažby na terase, ktorá nikdy neomrzí.

Pri dobrej starostlivosti zostane povrch prírodného kameňa dlho krásny. Podlahu možno jednoducho zametať, vysávať a následne poumývať vhodným čistiacim prostriedkom ako je HMK P 324 – mydlo na kameň. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín Classic
Farba: smotanovo - biela
Rozmer: 180 x 120 cm
hrúbka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, plnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 53 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použití: interiér
Škárovanie: ano
Mrazuvzdornosť: ano

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 53 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 2,16 m²