Travertín Classic VC 180 cm x 90 cm x 2 cm - kartáčovaný, neplnený

126,20 € –38 %
classic 180 x 90 x 2 cm neplneny
126,20 € –38 % 77,90 € / m2
Skladom

Travertín Classic je elegantný veľkoformátový prírodný kameň o rozmeroch 180 cm x 90 cm  v hrúbke 2 cm.  Pýši sa jemnou smotanovou farbou s výraznou hnedastou kresbou pozdĺž žilovaním VC – vein cut a kartáčovaným povrchom. Pórovitosť tvorí charakteristickú povahu kameňa, ktorá je vizuálne viditeľná a tým sa stáva  jedinečným. 

Porézny povrch pôsobí ako prirodzený protišmyk, preto je obľúbenou voľbou v interiéri  ako dlažba do kúpeľne, kuchyne, alebo obývacích priestorov, kde zároveň vytvorí pozitívnu energiu. Kombinácia travertínu a podlahového kúrenia je ideálne spojenie , pretože dlažba udrží teplo a uvoľňuje ho pomaly. S týmto prírodným kameňom na podlahovom kúrení sú studené nohy minulosťou. Príjemnú domácu atmosféru dokáže navodiť aj vo forme obkladu na stenu kdekoľvek v dome.

Tento produkt si pri správnej exteriérovej pokládke poradí aj s teplotami pod nulou, takže je celkom mrazuvzdorný a zároveň odolný voči poveternostným podmienkam. Pre moderné zakrytie terasy je najlepšie použiť veľké formáty dlaždíc s minimálnou škárou, tie dodávajú povrchu ucelený a elegantný vzhľad.

Prírodný kameň v svetlých odtieňoch a otvorenými pórmi ako je travertín classic treba lepiť bielym flexibilným lepidlom NKF, aby neprišlo po použití šedého lepidla k prestúpeniu  a následnému zafarbeniu kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín Classic
Farba: smotanovo - biela
Rozmer: 180 x 90 cm
hrúbka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: kartáčovaný, neplnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²: 53 kg
Tolerancia rezu: +/- 1 mm
Použití: interiér
Škárovanie: ano
Mrazuvzdornosť: ano

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 53 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: dlažba, obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 1,62 m²