Travertín Classic Beige Premium VC 120 cm x 60 cm x 2 cm

75,90 € / m2
Skladom

Travertín Classic Beige VC je originálny veľkoformátový prírodný kameň v rozmeroch 120 x 60 cm s hrúbkou 2 cm.  Na dlaždiciach sa prelíňajú svetlé a tmavšie béžové tóny s kresbou VC – vein cut, rezanie po žilách. Napriek farebným rozdielom travertínových kameňov spolu pri pokládke veľmi dobre ladia. Povrch je matný , póry neplnené, čo vyzdvihuje jeho prirodzený charakter a zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Vďaka svojím vlastnostiam ako je  mrazuvzdornosť, prostišmykovosť, tvrdosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. V interiéri je často používaný ako kamenná dlažba do predsiene, chodby, obývačky, ale svoje čaro vytvorí aj v  kancelárskych priestoroch. Pre jeho jedinečný vzhľad je možné ho použiť  ako kamenný obklad v kuchyni, kúpeľni či na krb, kde sa hodí takmer ku každému štýlu bývania.

Množstvo možností ponúka tak isto v exteriéri ako kamenná dlažba na terase, balkóne, ale aj pri bazéne dokáže navodiť príjemnú atmosféru. Na lepenie  odporúčame použiť biele flexibilné lepidlo NKF, keďže je travertín pórovitý prírodný kameň, mohlo by sa stať, že šedé lepidlo  prestúpi a tým príde k zmene farebného odtieňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Veľkoformátový obklad z travertínu Classic beige v rozmere 120 cm x 60 cm x 2 cm 

Materiál: Prírodný kameň
Druh: Travertín Beige
Farba: béžová - smotanová
Rozmer: 120 x 60 cm
Hrúbka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný - neplnený
Hrana dlažby : rezaná
Hmotnosť m²:
množstvo na palete / hmotnosť:
Tolerancia rezu:
Použitie: interiér, exterier
Škárovanie: ano
Mrazuvzdornosť: ano

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 54 kg
doplnok: veľkoformátový
doplnok2: veľkoformát
materiál: travertín
produkt: obklad
puvod: veľkoformátový
využitie: interiér, do obývačky, do kúpeľne, do kuchyne
Obsah balení: 0,7442 m²